IMVU APK 5.9.2.50902002 (Unlimited Money)

6.2.0.60200023

Join the world’s largest social experience with IMVU! Download the app to create your customized avatar, make new friends, go to virtual parties, and explore an entire world in 3D!
4.3/5 Votes: 531,618
Developer
IMVU Inc.
Version
6.2.0.60200023
Updated
July 14, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
105M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

IMVU APK 5.9.2.50902002 Funkcje

 

Doświadcz swojego wirtualnego życia

 

Życie awatara to twoje życie. Urzeczywistnij życie, o którym zawsze marzyłeś. Czy lubisz czytać romantyczną historię miłosną? IMVU może być symulacją randkową dla życia miłosnego twojego awatara. Niedługo wejdziesz w żywy świat rzeczywistości rozszerzonej.

 

Stwórz awatara samodzielnie

 

Podejmuj własne decyzje i personalizuj swoje życie. Możesz stworzyć postać, która jest wirtualną reprezentacją siebie od stóp do głów za pomocą kreatora awatarów 3D. Nieograniczone zakupy i zmiana stylu modowego awatara zgodnie z jego pragnieniami

 

Wyraź swoje uczucia za pomocą animowanych emotikonów

 

Używaj animowanych emotikonów, aby komunikować się ze znajomymi. Graj w społecznościowe gry online ze znajomymi i zanurz się w wirtualnym życiu tak, jak chcesz. To zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Czatuj w świecie 3D z wirtualnymi czatami

 

Poznawaj przyjaciół z całego świata i rozmawiaj z nimi. Możesz nawiązywać nowe znajomości i prowadzić pełne rozmowy, zamiast wysyłać wiadomości błyskawiczne na czacie IMVU.

 

 

Wniosek

 

IMVU MOD APK jest znany ze swojej zdolności do generowania, modyfikowania i używania treści. Pozwala użytkownikom komunikować się ze sobą i tworzyć własne awatary 3D. Sceny w pełnym 3D przenoszą ludzi do kawiarni z przyjacielem, diabelskiego młyna i plaży, z którą można porozmawiać. Możesz spersonalizować swój wygląd na podstawie swoich preferencji. Istnieje również wiele realistycznych i zabawnych akcji.

Ze względu na wysoką interaktywność i dostosowywanie aplikacja jest jedną z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji do interakcji. Użytkownicy mogą personalizować swoje awatary w oparciu o swoją wyobraźnię. Poprawia wygodę użytkowania aplikacji i każdego dnia przyciąga dużą liczbę nowych użytkowników.

What's new

Whisper now available to VIP users in Chat! Send a private note to friends with Whisper.
Updated Room Navigation Controls. The original navigation controls can still be accessed in Settings.
Questions? Need help? Visit our Community Center: im.vu/help769

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *