Infinite Painter APK (Unlocked)

6.6.1

We are not Sketchbook.
4.0/5 Votes: 96,073
Developer
Infinite Studio LLC
Version
6.6.1
Updated
February 23, 2021
Requirements
7.0 and up
Size
124M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nieskończony malarz APK 6.6.1 Funkcje

 

Prosta i wydajna aplikacja mobilna do rysowania i edycji

 

Na początek użytkownicy Infinite Painter na Androida zaczną używać przyjaznej dla użytkownika aplikacji mobilnej do tworzenia swoich dzieł artystycznych. Zacznij od łatwego zapoznania się z przyjaznym dla użytkownika interfejsem użytkownika. Zbadaj dobrze zorganizowane i łatwo dostępne rozwiązania, dzięki którym rysowanie i edycja będą dziecinnie proste. Ponadto otwarte i wszechstronne narzędzia aplikacji mogą usprawnić przepływ pracy, czyniąc ją niezwykle użyteczną.

Użyjesz funkcji malowania i rysowania do tworzenia niesamowitych rysunków, obrazów i nie tylko. Jednocześnie prosta opcja klonowania zasadniczo przekształca dowolny z wybranych obrazów w obraz. Nadal będziesz mógł wprowadzać kaprysy dzięki dodatkowemu, łatwemu dostępowi do górnego paska.

 

Ogromna kolekcja ciekawych pędzli

 

Użytkownicy Androida korzystający z Infinite Painter bez wątpienia doświadczą doskonałych ustawień pędzla do rysowania, malowania i ogólnie prac artystycznych, w przeciwieństwie do żadnej innej aplikacji na smartfony. Możesz użyć ponad 160 różnych pędzli, aby od razu uzyskać różnorodne efekty i wrażenia wizualne. Co więcej, zaktualizowane ustawienia pędzla w aplikacji pozwalają na różne intuicyjne i mocne wrażenia z rysowania. Jeśli okaże się, że oprogramowanie nie ma funkcjonalności, możesz zainstalować mnóstwo różnych spersonalizowanych pędzli w zależności od osobistych preferencji. W rezultacie aplikacja jest niezwykle pomocna i zabawna.

 

Doskonałe i unikalne narzędzia w porównaniu do innych

 

Aplikacje na Androida będą mogły korzystać z imponujących materiałów Infinite Painter, z którymi praca jest naprawdę świetna. Przede wszystkim potrafią odróżnić oprogramowanie od innych ogólnych i powszechnie używanych aplikacji do rysowania na urządzenia mobilne.

Zacznij od wprowadzenia do swojej pracy czterech różnych form symetrii, bawiąc się rzadkimi i fascynującymi spotkaniami z symetrią Infinite Painter. Dowiedz się, jak używać warstw i trybów mieszania, aby narzędzie do rysowania było jeszcze wydajniejsze i bardziej wszechstronne. Korzystając z danego oprogramowania, zastosuj instrukcje do swoich linii, aby były bardziej dopracowane i uporządkowane. Wykorzystaj zasięg i maski przycinające na swoją korzyść.

 

Korzystaj z zaawansowanych funkcji edycji

 

Dla tych, którzy są ciekawi, możesz teraz całkowicie wykorzystać niesamowite możliwości edycji Infinite Painter, które zasadniczo zamieniają Twoją aplikację mobilną w potężną broń. Dzięki kilku dostępnym zasobom Infinite Painter możesz teraz szybko i wydajnie edytować swoje obrazy i obrazy.

Zacznij od szybkiej zmiany rysunku, łatwo i skutecznie przekształcając kilka warstw jednocześnie. Zbadaj metody transformacji, których można użyć do wprowadzenia wielu fascynujących ulepszeń plików, takich jak skalowanie, obracanie, obracanie, zniekształcanie i inne.

 

Wniosek

 

Wielu z was, którzy znali znane aplikacje do rysowania, takie jak Infinite Design lub ibis Paint X, uzna Infinite Painter za atrakcyjny, ponieważ oferuje intuicyjne możliwości edycji obrazu, jak żadne inne. Przede wszystkim bez wątpienia docenisz wszystkie funkcje aplikacji dzięki całkowicie odblokowanej i dostępnej do pobrania wersji dostępnej na naszej stronie internetowej.

What's new

This is a critical update for Android 10 & 11 users. Google requires all apps to migrate to a new storage model called Scoped Storage to improve storage space and user privacy. We've tried making this process as seamless as possible, but if you have any issues, please reach out so we can help. You can learn more about this change in the Release Notes section of our Community at www.infinitestudio.art.

Other improvements:
- More Filter layers
- Bug fixes and stability improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *