Jurassic World APK 1.51.3 (Free Shopping)

1.53.9

Return to Isla Nublar with the creators of the smash hit Jurassic Park™ Builder for your next adventure: Jurassic World™: The Game, the official mobile game based on this summer’s epic action-adventure. Bring to life more than 150 colossal dinosaurs from the new film and challenge your opponents in earth-shaking battles. Construct the theme park of tomorrow in this unrivaled build-and-battle dinosaur experience.
4.1/5 Votes: 1,675,181
Developer
Ludia Inc.
Version
1.53.9
Updated
July 7, 2021
Requirements
5.1 and up
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Jurassic World APK 1.51.3 Funkcje

 

Ogromna kolekcja różnych dinozaurów

 

Na początek gracze na Androida będą mogli dodać różne dinozaury do swojego parku w Jurassic World The Game. Zbudujesz swój własny fajny prehistoryczny świat, w którym znajdziesz jedne z najsłynniejszych zwierząt z ponad 200 unikalnymi gatunkami do odkrycia i zebrania. Ogromna gama gigantycznych bestii porównywalna do Jurassic Survival lub Monster Legends.

Co najciekawsze, ponieważ łamiecie naukowe zasady, gracze mogą również hodować dinozaury z podstawowych DNA lub odtwarzać prehistoryczne jaja w tytule. W rezultacie gracze mają pełną swobodę wykluwania i rozwijania swoich fantastycznych stworzeń w różne kształty i formy.

 

Zbuduj i zaprojektuj swój niesamowity świat jurajski

 

Oprócz zbierania nowych dinozaurów, Jurassic World The Game pozwala graczom tworzyć i aktualizować klasyczne konstrukcje inspirowane filmem. Możesz szybko odtworzyć i przywrócić niesamowity świat prehistorycznej Ziemi w swoim własnym Parku Jurajskim. Wielkie dinozaury będą rządzić ziemiami obu obszarów, podobnie jak ich przodkowie miliony lat wcześniej.

 

Trenuj swoje dinozaury, aby były bardziej zdolne

 

Gdy dodasz do parku nowe dinozaury, gracze będą mogli brać udział w różnych wydarzeniach, takich jak jedzenie, opieka i, co najważniejsze, pielęgnowanie ich. W rezultacie możesz szybko zanurzyć się w fantastycznych spotkaniach w grze, w których możesz trenować swoje dinozaury, aby stały się potężniejsze i gotowe na wiele nowych wyzwań. Możliwe też, że w ten sposób pobudzisz ich ewolucję, umożliwiając pojawienie się nowych gatunków dinozaurów. Ciężko trenuj, aby wyzwolić najlepszy zestaw potężnych dinozaurów, każdy z własnym zestawem rzadkich i niesamowitych umiejętności.

 

Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w epickich bitwach

 

Teraz, gdy twoje dinozaury zostały wyszkolone i przygotowane, nadszedł czas, aby zabrać je do epickich walk z niesamowitymi wrogami w grze. Tutaj gracze zmierzą się z innymi dinozaurami z gry w serii spektakularnych prób i walk. W wyniku tych walk awansujesz na nowe poziomy i wygrywasz wyjątkowe nagrody.

Jednocześnie dla tych z was, którzy są ciekawi, gracze w Jurassic World The Game rzucą wyzwanie swoim rywalom w Arenie Bitwy o epickie bójki. Tutaj będziesz rywalizować ze znajomymi i graczami z całego świata w epickich bitwach, pokonując i zabijając wrogów.

 

 

Wniosek

 

Fani słynnego filmu Jurassic World, a także wszyscy zainteresowani fantastycznymi środowiskami tamtych czasów, mogą uznać tę grę za świetną zabawę. Jurassic World The Game pozwala graczom zbudować własny Park Jurajski z różnymi interesującymi stworzeniami dzięki unikalnej rozgrywce i różnym organizmom do chwytania i angażowania się. Dodatkowo, ponieważ gra jest całkowicie darmowa, nie rozumiemy, dlaczego nie powinieneś zacząć grać od razu.

What's new

- NEW playable Boss - Unlock the new Boss event!
- New creatures will be entering the park soon – come back daily for more details.
- Bug fixes and optimizations for a smoother experience.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.