Kick the Buddy 1.0.6 (Unlimited Money/Gold)

Varies with device

Kick buddy arrives on Google Play
4.1/5 Votes: 3,294,924
Developer
Playgendary
Version
Varies with device
Updated
August 1, 2019
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kick the Buddy 1.0.6Cechy

 

Prosta i przyjemna rozgrywka

 

Jest prawie niemożliwe, aby znaleźć grę tak łatwą jak Kick the Buddy, która wciąż jest tak uzależniająca. Biorąc to pod uwagę, twoim jedynym celem podczas gry jest pobicie i kopnięcie naszego manekina (Kumpla) według własnych upodobań.

Co więcej, ponieważ możesz łatwo dotknąć ekranu i przeciągnąć swój smoczek, przekonasz się, że jest on wysoce interaktywny. Rzuć nim jak gumką lub rozciągnij jego elastyczne ciało do granic możliwości i strzelaj.

 

Wiele rzeczy do wypróbowania na swoim kumplu

A gdy zagłębisz się w wciągającą rozgrywkę Kick the Friend, odkryjesz, że masz dostęp do różnych „rzeczy”, które możesz wypróbować na swoim kumplu. Możesz jednak strzelić w niego kulą i gonić go przez pokój.

Podnieś różne chłodne ramiona i pokrój swojego manekina na pół lub użyj setek strzał, aby przypiąć go do ściany. Zwiększ poziom trudności gry, używając potężnego materiału wybuchowego, aby wysadzić całe pomieszczenie, w tym swojego manekina.

 

 

Ubierz swojego kumpla

Niezależnie od tego, co planujesz zrobić ze swoim manekinem, możesz go zmienić, korzystając z różnych dostępnych ubrań i kostiumów. Nałóż najróżniejszego makijażu na swojego smoczka i przekształć go w swojego „wyjątkowego” kogoś.

 

Udekoruj pokoje, aby uzyskać różne odczucia

 

Oprócz prostego, nudnego kartonu, gracze w Kick the Buddy mogą wybierać różne dekoracje, aby zmienić atmosferę na przyjemniejsze akcje. Znajdź bardziej odpowiednie miejsce do tortur, takie jak park, przebieralnia, wyściełana cela, a nawet sala koncertowa.

 

 

Wniosek

 

Jeśli jesteś znudzony i chcesz zagrać w grę, która jest zarówno zabawna, jak i relaksująca na urządzeniu mobilnym, Kick the Buddy to świetny wybór. Sprawdź swoje zabawne ramiona z tym bezbolesnym manekinem, nurkując w niekończących się zajęciach. W ciągu kilku sekund uwolnij swoją wściekłość i poczuj ulgę.

What's new

We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.