Logo Maker APK (Premium)

3.1

Looking for logo designing or the brand identity?
4.8/5 Votes: 259,606
Developer
Iris Studios and Services
Version
3.1
Updated
August 14, 2020
Requirements
4.2 and up
Size
28M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Logo Maker APK 3.1 Funkcje

 

Profesjonalna aplikacja do tworzenia logo

 

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz od razu zacząć korzystać z fantastycznej aplikacji Logo Maker na smartfona, dzięki jej szybkim i łatwym funkcjom projektowania. Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi dostępnymi metodami edycji i zasobami, które pomogą Ci stworzyć profesjonalne logo.

 

Wiele materiałów edycyjnych do wykorzystania

 

Logo Maker posiada szeroką gamę różnych materiałów do edycji, których możesz użyć, aby pomóc w stworzeniu wymarzonego logo. Wybieraj spośród różnych grafik, kolorów, teł i tekstur, aby nadać logo wyjątkowego wyglądu. W Logo Maker możesz personalizować logo i eksperymentować z różnymi materiałami do edycji.

 

Dostosuj wrażenia wizualne za pomocą różnych sztuk

 

Ponadto użytkownicy Androida w Kreatorze logo mogą korzystać z różnych dzieł sztuki i grafiki, aby stworzyć bardziej wciągające i zabawne logo. Zacznij od wyboru spośród różnych naklejek, elementów graficznych i kształtów, aby poprawić ogólny efekt wizualny swoich logo. Zapraszam do odkrywania różnych możliwości i pełnego dostosowania swojej grafiki.

 

Twórz własne chwytliwe i wciągające slogany

 

Możesz teraz nanosić takie teksty na logo i wprowadzać w nich zabawne dostosowania, aby przyciągnąć widzów. Zachęcamy do tworzenia własnych chwytliwych haseł i włączania ich do logo, aby jeszcze bardziej przyciągnąć konsumentów. Co więcej, masz pełną swobodę w ulepszaniu tekstów, dopóki nie poczujesz się w pełni komfortowo z ich elementami artystycznymi.

 

 

Wniosek

 

Logo Maker może być dobrym wyborem dla każdego, kto szuka wartościowego programu do tworzenia logo ze względu na wiele fascynujących funkcji. Co najważniejsze, funkcje w aplikacji są proste i mocne, dzięki czemu możesz robić, co chcesz, z logo. Wreszcie, będziesz mieć wiele wymówek, aby zacząć korzystać z aplikacji teraz, gdy można ją pobrać za darmo i odblokować na naszej stronie internetowej.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.