LONEWOLF APK (Unlimited Money)

1.2.90

17+ NOT SUITABLE FOR CHILDREN!
4.6/5 Votes: 448,368
Developer
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Version
1.2.90
Updated
July 29, 2019
Requirements
5.0 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

LONEWOLF APK 1.2.90 Funkcje

 

Imponujące historie z wciągającymi

 

Na początek gracze na Androida w LONEWOLF będą zachwyceni zabawnymi i urzekającymi historiami. Dołącz do głównego bohatera w jego nieznanych przygodach przez ponad 5 godzin całkowicie ekscytującego i ekscytującego trybu piętrowego. Za każdą ukończoną misję i ukończony łuk w grze powoli odkrywaj motywacje i tajne sekrety. Dzięki tej grze gracze na Androida będą mogli całkowicie zanurzyć się w ekscytujących doświadczeniach w grze.

 

Gra, która sprawia, że ​​naprawdę myślisz

 

Przede wszystkim LONEWOLF będzie jedną z niewielu gier, które pozwolą graczom rozważyć, ze względu na mocne i znaczące fabuły w grze, a także ekscytującą rozgrywkę. Od planowania misji zabójstwa, przez marzenia o konkretnych łamigłówkach i ich rozwiązywaniu, po powolne odkrywanie tajnych sekretów wszystkiego w grze, jest wiele do zrobienia. Od początku do końca gracze w LONEWOLF będą bombardowani pytaniami, o których nie będziesz mógł zapomnieć. Wszystko to może sprawić, że LONEWOLF będzie niesamowicie uzależniający i zabawny dla ogromnej liczby z was.

 

Ciekawe misje w grze ze zróżnicowaną rozgrywką

 

Dla tych, którzy są w to zaangażowani, gra ma teraz do wyboru różne misje w grze, z których każda ma własne ekskluzywne środowisko i rozgrywkę. Tutaj dowiesz się o skrytobójstwie w różnych ustawieniach, formach i scenariuszach. Ciesz się ponad 30 ekscytującymi misjami, z których wszystkie będą dostępne do rozegrania.

 

Niezwykle potężna fabuła

 

LONEWOLF może teraz jeszcze bardziej ulepszyć rozgrywkę dzięki niesamowicie mocnym wrażeniom narracyjnym, dzięki czemu gracze Androida w pełni docenią wrażenia z gry. Odkrywanie realistycznych, ręcznie rysowanych scen przerywnikowych z niesamowitą grafiką i zabawnymi fabułami to świetna zabawa. W rezultacie będziesz całkowicie pochłonięty powieściami.

 

 

Wniosek

 

Przygotuj się na pochłonięcie się fantastyczną rozgrywką LONEWOLF. Zanurz się w oszałamiającej grafice i inspirujących efektach dźwiękowych. Z nieznanym hitmanem odkryj wciągające przygody w grze. LONEWOLF może zapewnić graczom Androida potężną rozgrywkę, która może przewyższyć nawet popularne Brothers in Arms 3. Ma złożoną i dobrze stworzoną fabułę, a także potężną rozgrywkę akcji.

What's new

Many optimisations and bug fixes to enhance your gaming experience

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.