MARVEL Contest of Champions APK 30.2.1 (God Mode)

32.0.0

Prepare for epic versus-fighting action with your favorite Marvel Super Heroes & Super Villains in the ultimate cosmic showdown! Spider-Man, Iron Man, Wolverine & more await your summons to battle! Assemble a team & begin your quest to become the Ultimate Marvel Champion!
4.2/5 Votes: 3,119,972
Developer
Kabam Games Inc.
Version
32.0.0
Updated
July 5, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MARVEL Contest of Champions APK 30.2.1 Funkcje

 

Dołącz do swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców w epickich konkursach

 

Na początek gracze będą mieli okazję walczyć u boku swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców w ekscytujących walkach w czasie rzeczywistym. Weź udział w klasycznych bitwach, takich jak Kapitan Ameryka kontra Iron Man, Hulk kontra Thor, Wolverine kontra Deadpool i nie tylko. Wybierz swoje ulubione bitwy i zanurz się w epickiej rozgrywce.

Dołącz do innych graczy w ekscytujących bitwach Kolekcjonera przeciwko najpotężniejszym złoczyńcom wszechświata, w tym Thanosowi, Kang the Conquerors i innym. Rywalizuj w turnieju mistrzów, aby uzyskać dostęp do nieskończonej liczby umiejętności.

 

Poznaj funkcję sojuszu

 

Gracze będą mieli okazję zbadać element Sojuszu w grze, co pozwala na zawarcie sojuszu z jednym ze swoich znajomych i innymi przywoływaczami. Dołącz do ustalonego Sojuszu lub stwórz własny i pozyskaj pomoc swoich kolegów. Rekrutuj najpotężniejsze moce, aby rządzić galaktyką.

MARVEL Contest of Champions to coroczne wydarzenie organizowane przez Marvel Comics.

Dostępnych będzie również wiele opcji rozgrywki, których możesz doświadczyć ze swoimi Sojuszami. Przed przystąpieniem do wojny przedyskutuj swoje plany ze swoim Sojuszem i upewnij się, że zachowają swoich czempionów. W Wydarzeniach Sojuszu możesz rywalizować z innymi Sojuszami, aby zobaczyć, kto może dostać się na szczyt tabeli rankingowej. Alternatywnie możesz wystawić swoich sojuszników na próbę.

 

Przywołaj swoje ostateczne siły superbohaterów

 

W tym tytule możesz zatrudnić setki różnych superbohaterów Marvela, każdy z własnym zestawem mocy i umiejętności. Zbierz odpowiednich bohaterów do pojedynku swojej drużyny. Rekrutuj legendarnych bohaterów i złoczyńców, takich jak Spider-Man, Deadpool, Wolverine, Magneto, Iron Man, Storm, Hulk i wielu innych, aby tworzyć potężne drużyny.

Poznaj grę w dziwnym supergalaktycznym rywalu, w którym zmierzysz się z najsilniejszymi wrogami wszechświata. Powstrzymaj Thanosa i Kanga Zdobywcę przed zniszczeniem uniwersum Marvela, walcząc z nimi.

 

Poznaj zróżnicowaną rozgrywkę ze swoimi superbohaterami

 

Oprócz tego, że możesz zwerbować niemal każdego superbohatera we wszechświecie, gra zawiera również system premii synergicznych, który pozwala na zatrudnienie bohaterów o podobnych przynależnościach i związkach do pomocy w Twojej wyprawie.

MARVEL Contest of Champions to coroczne wydarzenie organizowane przez Marvel Comics.

Łączenie graczy z różnymi przynależnościami, takimi jak X-Men, Avenger, Fantastic Four i tak dalej, aby zdobywać różne promocje.

Ponadto po aktualizacji gry wprowadzani są nowi bohaterowie. Miej więc oko na ulubionych superbohaterów.

 

 

Wniosek

 

Jeśli jesteś fanem superbohaterów, czy nie, ta gra jest obowiązkowa dla fanów Marvela i fanów spoza Marvela. Ta fantastyczna gra oferuje oszałamiającą grafikę, realistyczne środowiska wizualne i mnóstwo materiałów do odblokowania.

What's new

Starfall
When America Chavez crashes into the Battlerealm, she unknowingly transports thousands of new champions with her, including Hercules!

Assault on Olympus
Hercules needs your help in preparing for the ultimate assault. Collect a Club of Hephaestus each day by logging in and use it to TRAIN for resources or RECRUIT for Shards.

All this and more! Check out the complete list of exciting updates on the MCoC blog: playcontestofchampions.com/news

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.