MediBang Paint APK 21.3 (Unlocked)

22.3

What is MediBang Paint?
4.2/5 Votes: 249,260
Developer
MediBang Inc.
Version
22.3
Updated
21 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MediBang Paint APK 21.3 Funkcje

 

Prosta i dostępna aplikacja na Androida

 

Na początek użytkownicy MediBang Paint na Androida będą mieli natychmiastowy dostęp do intuicyjnej i otwartej funkcjonalności aplikacji. Zachęcamy do eksperymentowania z wieloma fajnymi funkcjami MediBang Paint w aplikacji i wymyślania nowych sposobów tworzenia szkiców. Odkryj przyjazny dla użytkownika interfejs, który pomoże Ci w pełni wykorzystać materiały rysunkowe. Wypróbuj wszystkie swoje sugestie na nieograniczonym płótnie, które znacznie uprości zabawę z MediBang Paint.

 

Twórz komiksy i rysunki cyfrowe w podróży

 

Użytkownicy MediBang Paint na Androida będą mogli teraz malować na swoich urządzeniach cyfrowych lub tworzyć ciekawe dzieła sztuki przy użyciu dostępnych funkcji. Eksperymentuj z różnymi gotowymi opcjami, aby szybko złożyć strony rysunku do różnych kompozycji komiksowych. Rozmiary i kolory pędzli dostosujesz w dowolnym momencie podczas pracy nad komiksami. Dostępne są autentyczne doświadczenia tworzenia komiksów, tak jak we wszystkich aplikacjach mobilnych. Przede wszystkim MediBang Paint to poręczny produkt, którego można używać w podróży.

 

Ciekawe narzędzia malarskie do pracy

 

MediBang Paint dostarczy również swoją ciekawą gamę sprzętu do malowania, który można sprawdzić i dobrze się bawić, aby użytkownicy Androida mogli w pełni wykorzystać swoją twórczość. Zapraszam do eksperymentowania z ponad 100 darmowymi pędzlami i szkicowania swoich dzieł artystycznych w różnych wzorach. Eksperymentuj z aerografem, akwarelą, pisakiem do mapowania, płaskim pędzlem, miękkim pastelem, pisakiem szkolnym i wieloma innymi wstępnie skonfigurowanymi pędzlami, z których każdy ma własne, wyjątkowe efekty wizualne. Możesz także osiągnąć praktyczną siłę nacisku pióra dzięki funkcji Force Fade, podobnie jak w zaawansowanym sprzęcie do rysowania.

 

Mnóstwo materiałów do rysowania do wypróbowania

 

Jeśli jesteś ciekawy, możesz teraz zapoznać się z różnymi zabawnymi materiałami do rysowania w MediBang Paint, które znacznie ułatwią Ci wygodne skupienie się na sztuce. Aby szybko skonfigurować swoje strony komiksowe, możesz eksperymentować z 850 różnymi kolorami, teksturami, tłem i innymi zabawnymi balonami słownymi. Eksperymentuj z różnymi środowiskami, aby szybko symulować sceny rysowania i oszczędzić czas. Korzystał z pomocnych dostosowań dostępnych tonów, tekstur, a nawet tła, aby poprawić wrażenia z rysowania.

 

 

Wniosek

 

MediBang Paint umożliwi użytkownikom Androida szybką pracę nad swoimi komiksami dzięki łatwym w obsłudze i interesującym funkcjom. Zachęcamy do eksperymentowania z wieloma fajnymi funkcjami aplikacji i uzyskiwania dostępu do wygodnych, bezprzewodowych doświadczeń rysowania, kiedy tylko zechcesz. W każdej chwili możesz korzystać z dostępnej do pobrania i odblokowanej wersji aplikacji na naszej stronie internetowej.

What's new

Improved the behavior when using the stylus pen.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *