Meditopia: Sleep, Meditation, Breathing

3.15.3

A meditation app that touches your soul…
4.6/5 Votes: 163,332
Developer
Meditasyon
Version
3.15.3
Updated
July 14, 2021
Requirements
6.0 and up
Size
49M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Meditopia APK 3.13.3 Funkcje

 

Ciesz się setkami medytacji w języku angielskim i hiszpańskim

 

Na początek użytkownicy Androida mogą korzystać z przydatnych i wciągających sesji medytacyjnych Meditopia, które są dostępne w różnych tematach i motywach. Możesz wybierać spośród ponad 2500 sesji, co pozwala w pełni zanurzyć się w interakcjach. Ciesz się uspokajającymi i terapeutycznymi medytacjami, które między innymi pomogą Ci się zrelaksować, stłumić oburzenie i poprawić ogólne szczęście.

Aby skutecznie przygotować umysły do ​​pozostania nietkniętymi przez wiele negatywnych aspektów życia, wybieraj spośród różnorodnych tematów i zaawansowanych programów szkoleniowych. Przede wszystkim aplikacja ma również przewodniki głosowe w języku angielskim i hiszpańskim, dzięki czemu jest wysoce dostępna dla większości użytkowników Androida.

 

Medytuj szybko

 

Meditopia pozwala również wybierać między niestandardowymi programami i prostymi medytacjami, aby łatwo wprowadzić użytkowników Androida w ich doświadczenia medytacyjne, dzięki czemu oprogramowanie jest bardzo otwarte i przydatne dla większości użytkowników. Możesz wygodnie znaleźć odpowiednie plany treningowe dla swoich rutyn medytacji, niezależnie od swoich upodobań. Możesz także wziąć udział w krótkich i udanych lekcjach, które od razu wzbudzą Twoją ciekawość.

 

Kompletny zbiór lekcji poprawiających ogólne samopoczucie psychiczne

 

Jeśli szukasz kompleksowego przewodnika po przezwyciężaniu toksycznych uczuć poprzez medytację, pokochasz obszerny zestaw lekcji Meditopii. Zachęcamy do korzystania z pakietów Welcome i Foundation, aby poznać sztukę medytacji.

Później, podczas lekcji świadomości ciała, uwalniania stresu i dobrego snu, zagłębisz się w bardziej dogłębne przygotowanie, które może przygotować twój umysł i samopoczucie do dalszego treningu medytacji.

W rezultacie, gdy już to opanujesz, będziesz mógł doświadczyć sztuki medytacji z czterema dużymi zestawami. Zaakceptuj wszystkie pozytywy i negatywy życia.

 

Medytuj zawsze i wszędzie

 

Aby Meditopia była bardziej dostępna dla większości użytkowników Androida, możesz teraz korzystać z niej w pełni offline i medytować w dowolnym momencie. Pobierz lekcje i słuchaj ich, jeśli jesteś na zewnątrz lub nie masz dostępu do Internetu. Nie wspominając już o tym, że korzystając z usługi całkowicie offline, możesz uniknąć niepokoju przez niechciane alerty od innych użytkowników.

 

 

Wniosek

 

Nie znajdziesz lepszej aplikacji niż Meditopia, jeśli szukasz szybkiego i udanego treningu medytacyjnego. Jednocześnie, dzięki kompleksowym i naukowym usługom, aplikacja może oferować najbardziej uspokajające i zabawne możliwości szkoleniowe ze wszystkich innych aplikacji, szczególnie dlatego, że pełna wersja aplikacji jest dostępna bezpłatnie na naszej stronie internetowej.

What's new

In this update, we fixed several bugs and made improvements to enhance the customer experience for you.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *