Minecraft APK 1.16.220.52 (Immortality/Unlocked)

1.17.10.04

Minecraft is an open-ended game where you decide what adventure you want to take. Explore infinite worlds* and build everything from the simplest of homes to the grandest of castles. In this free, time-limited trial, you'll get to experience Minecraft in survival mode, where you craft weapons and armor to fend off dangerous mobs. Create, explore and survive!
4.1/5 Votes: 2,349,895
Developer
Mojang
Version
1.17.10.04
Updated
June 25, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Minecraft APK 1.16.220.52 Funkcje

 

Twórz i odkrywaj swój własny świat Minecraft offline

 

Na początek gracze Minecrafta będą mogli tworzyć własne, niestandardowe mapy offline. Możesz dostosować mapy za pomocą różnych funkcji lub pozwolić, aby mapy same się wygenerowały i zanurkowały od razu. W rezultacie możesz grać w grę na wiele sposobów. Możesz swobodnie eksplorować mapy, zbierać zasoby i walczyć z potworami, tworzyć i zbierać jedne z najlepszych przedmiotów w grze lub spędzać czas na konstruowaniu niesamowitych urządzeń.

 

Zapraszam do dostosowywania

 

Misje w Grand Theft Auto: San Andreas są również mniej onieśmielające niż te w poprzedniej grze, ponieważ zawierają jasne instrukcje i podążają za główną fabułą. Dzięki temu będziesz wiedział, co robić, dlaczego jest to konieczne i jak to zrobić. Dzięki temu gracze czują się mniej sfrustrowani, co pozwala im bardziej skoncentrować się na grze.

 

Przemierzaj niekończące się mapy i szukaj wszelkiego rodzaju zasobów

 

Gracze Minecrafta będą mieli dostęp do ogromnych map gry, na których będą mogli odkrywać i cieszyć się wszystkimi specjalnymi funkcjami gry. Co najważniejsze, mapy Minecrafta będą zawierać różnorodne zasoby, które możesz zebrać. Może to być żywność pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego, materiały rzemieślnicze lub cenne rudy o szerokim zakresie zastosowań.

 

Twórz i twórz przedmioty o różnych zastosowaniach

 

W grze Minecraft – Pocket Edition gracze mogą również korzystać z funkcji tworzenia, aby tworzyć różne przedmioty. Obejmuje to narzędzia górnicze, rolnicze i robocze, a także amunicję do walki z mobami i polowania. Co więcej, możesz budować przedmioty, korzystając z zebranych i możliwych do wytworzenia materiałów w grze. Zbuduj swój dom i fort z różnych materiałów, w tym cegły i metalu. Użyj swojej wyobraźni, aby stworzyć niesamowite urządzenia.

 

 

Wniosek

 

Fani popularnych Minecraft Earth i Roblox z pewnością ucieszą się z tej mobilnej gry Minecraft. A zabawa będzie jeszcze lepsza dzięki naszej dostosowanej wersji gry.

What's new

1.17.10 Minecraft Trial!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.