Modern Combat 5 APK 5.8.1c (God Mode)

5.8.6b

Step onto the battlefield and answer the call in the classic title that raised the bar for first person shooter games with its great graphics, high-powered guns, and intense online multiplayer action.
4.3/5 Votes: 3,546,220
Developer
Gameloft SE
Version
5.8.6b
Updated
June 8, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nowoczesna walka 5 APK 5.8.1c Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Na początek gracze na Androida będą mieli dostęp do szybkiego i intuicyjnego sterowania Modern Combat 5. Możesz korzystać z podstawowych opcji dotykowych i gestów, aby kontrolować ruchy, kąty fotografowania, opcje zoomu, dostosowywać ramiona i odblokować kilka przydatnych umiejętności. W rezultacie zapoznanie się z grą jest bardzo proste.

Co więcej, dla tych, którzy są ciekawi, Modern Combat 5 zapewnia konfigurowalne ustawienia sterowania, które pozwalają dostosować wrażenia z gry. Przy tak wielu możliwościach powinieneś być w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie elementy sterujące. Modern Combat 5 zapewnia również pomocne zewnętrzne elementy sterujące, jeśli chcesz grać w grę za pomocą zewnętrznych elementów sterujących.

 

Podejmij się epickich wyzwań strzeleckich

 

Zanim rozpoczniesz swoje wyzwania strzeleckie, gra oferuje szereg różnych klas postaci do wyboru. Wybieraj spośród żołnierzy z dziewięciu różnych grup, z których każda ma własny zestaw cech i statystyk.

Zapraszam do eksperymentowania w różnych stylach gry. Dostępne są pozycje Atak, Silny, Zwiad, Snajper, Asysta, Łowca Nagród i inne. Aby dowiedzieć się więcej o grze, przełączaj się między różnymi grupami i ich postaciami. Wybierz najlepszą dla siebie klasę i naucz się radzić sobie z różnymi wrogami.

Będziesz także mógł odblokować i korzystać z unikalnych umiejętności związanych z każdym poziomem. Aby skutecznie zasilać, zdobywaj i inwestuj swoje punkty umiejętności.

 

Poznaj dogłębne i ujednolicone postępy w grze

 

Dodatkowo dla zainteresowanych gra posiada kompleksowy i spójny schemat progresji. Dołącz do swojej drużyny w epickich pojedynkach i poprowadź swoich bohaterów przez serię interesujących misji. Aby zdobyć punkty XP, musisz pokonać przeciwników i wygrać. Aby odblokować nowe funkcje, awansuj swoich bohaterów.

Zacznij od dział wyższego poziomu i przejdź do bardziej wydajnych broni. Opanuj także broń niższego poziomu, aby być wyposażonym w jeszcze potężniejszą broń. Ulepszaj i ulepszaj działa, aby poprawić ich zdolności bojowe i tak dalej.

 

Aby skutecznie rozprawić się ze swoim nemezis, używaj różnych rodzajów broni palnej, z których każda ma swoje specjalne zastosowania i umiejętności.

 

Ciesz się epickimi i wciągającymi wyzwaniami dla wielu graczy online

 

W przeciwieństwie do większości innych przeciętnych strzelanek, gracze na Androida będą mogli doświadczyć epickich i uzależniających wyzwań, które pozwolą im uczestniczyć w niesamowitych strzelankach online ze znajomymi i graczami online z całego świata w Modern Combat 5. Aby przygotować się na kolejne wyzwanie , wybierz broń i sprzęt.

Zmierz się z wrogami w epickich wojnach Squad vs Squad, w których musisz współpracować jako drużyna, aby osiągnąć wspólny cel: pokonać przeciwników i wygrać. Aby wymyślić taktykę i metody gry, połącz się z kolegami z drużyny. I nadal możesz używać modu obserwatora, aby zobaczyć swoich kolegów z drużyny po tym, jak zostaniesz pokonany.

 

Wniosek

 

Ta najnowsza gra od Gameloft SE bez wątpienia spodoba się fanom popularnego Modern Strike Online i Modern Combat Versus. Tutaj możesz grać w swoje epickie kampanie snajperskie wraz ze znajomymi i graczami online z całego świata w uzależniającym trybie online. Otrzymasz także całą grę za darmo, a także kilka ekskluzywnych hacków. W rezultacie nie rozumiemy, dlaczego nie powinieneś spróbować.

What's new

We've updated backend libraries to keep MC5 running as smoothly as possible

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *