Mojito APK 2.19.315 (Unlocked)

2.20.326

Mojito Story Art is the best ig story editor and story maker that offers more than 500 templates and frames to help you edit ig stories, edit snapgram, create extraordinary stories, and even cover headlines!
3.9/5 Votes: 39,712
Updated
July 14, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
55M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Mojito APK 2.19.315

 

Intuicyjna i dostępna aplikacja mobilna

 

Użytkownicy Androida w Mojito od razu wciągną się w niesamowity świat wyobraźni. Aby łatwo wprowadzać ulepszenia w zdjęciach i filmach, możesz swobodnie korzystać z intuicyjnych i otwartych narzędzi w aplikacji. Wybierz jeden z wielu modeli piętrowych, aby dopasować je do swoich potrzeb. Nie będziesz musiał tworzyć konta w Mojito i będziesz mógł od razu korzystać z oprogramowania.

 

Edytuj zarówno filmy, jak i zdjęcia w swoich historiach społecznościowych

 

Użytkownicy Androida mogą swobodnie edytować filmy i obrazy za pomocą Mojito, które zawiera różnorodne zasoby i efekty wizualne. Możesz szybko edytować swoje historie, korzystając z różnych materiałów do edycji. Uzyskaj bardziej kolorowe zdjęcia i filmy, stosując ciekawe efekty i filtry. Jednocześnie możesz edytować swoje filmy i obrazy za pomocą szablonów łatwego dostępu.

 

Ciekawe i dostępne szablony, z których można łatwo korzystać

 

Ponadto użytkownicy Mojito mieliby dostęp do dziesiątek tysięcy modeli piętrowych, które można wygodnie spersonalizować, aby pasowały do ​​własnych historii. Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi projektami, motywami i efektami wizualnymi, ponieważ wszystkie one wzmocnią oddziaływanie Twoich historii. A dzięki nowym szablonom dodawanym co tydzień, Mojito zapewnia, że ​​będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami w mediach społecznościowych.

 

Dostosuj tła za pomocą wielu opcji

 

Mojito ma również różne tła pięter, których możesz użyć, aby dostosować ogólną grafikę swoich historii społecznościowych, aby były bardziej zabawne. Dostosuj kondygnację, wybierając spośród różnych ustawień, z których każda ma własne, odrębne wrażenia wizualne, takie jak ocean, gwiaździste niebo, tekstury roślin, marmur i inne. Ponadto edytor kondygnacji oferuje kilka narzędzi do dostosowywania, których można użyć do szybkiego dostosowania zdjęć w tle. Aby lepiej dopasować swoje obrazy, możesz zmienić kolor i edytować te elementy tła.

 

 

Wniosek

 

Mojito pomaga użytkownikom Androida łatwo tworzyć własne, pomysłowe historie społecznościowe dzięki intuicyjnym i otwartym funkcjom. Jednocześnie zaawansowane funkcje edycji pozwolą Ci wprowadzać ekskluzywne zmiany w Twoich filmach i obrazach. Wreszcie, dzięki bezpłatnej i wyłączonej funkcji w aplikacji naszego moda, możesz teraz w pełni cieszyć się Mojito.

What's new

- Improve the performance of multiple selection pictures

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *