MORTAL KOMBAT APK 3.2.0 (God Mode)

3.3.0

Experience the over-the-top, visceral fighting action of MORTAL KOMBAT! Bring the power of next-gen gaming to your mobile and tablet device with this visually stunning fighting and card collection game. Assemble an elite team of Mortal Kombat warriors and prove yourself in the greatest fighting tournament on Earth!
4.2/5 Votes: 4,255,553
Updated
July 6, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

ŚMIERTELNY KOMBAT APK 3.2.0 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Na początek Mortal Kombat wprowadza graczy w prosty i intuicyjny schemat sterowania, który pomaga im szybko przyzwyczaić się do funkcji gry. Co więcej, zintegrowane ruchy i sterowanie kolejnością dotyku sprawiają, że doświadczanie walk jest niezwykle proste. Wykonuj szybkie kombinacje i angażuj swoje postacie w ekscytujące walki. Wreszcie, gra ma regulowane kontrolki, które pozwalają wprowadzić szereg ulepszeń do gry w oparciu o twoje gusta.

 

Graj jako ulubione postacie

 

Mortal Kombat X zapewnia jedyne w swoim rodzaju możliwości dla fanów słynnej serii akcji. Doświadcz klasycznych trybów walki Mortal Kombat, grając swoimi ulubionymi postaciami i walcząc z innymi wrogami w ekscytujących bitwach.

I tym razem zamiast jednego, do walki dołączy trzech graczy w swojej drużynie. Każda postać należy do innej rasy i ma podobne cechy. Możesz odblokować wiele pomocnych wzmocnień, umieszczając odpowiednie postacie w swojej jednostce.

 

Poznaj nowe postacie

 

Co więcej, Mortal Kombat powita Cię z mnóstwem nowych postaci, które pojawią się w nadchodzącym tytule Mortal Kombat na konsole i komputery PC. Wybieraj spośród nowych postaci, takich jak Raiden, Johnny, Liu Kang i innych, aby rywalizować z legendarnymi weteranami, takimi jak Raiden, Johnny, Liu Kang i innymi. Dowiedz się, jakie mają nowe umiejętności. Z Vampiress Mileena, Reptile/Klassic i innymi postaciami będziesz dowodzić krwiożerczymi siłami zombie.

 

Rywalizuj w epickich walkach 3v3

 

Jak wcześniej wspomniano, Mortal Kombat X oferuje ekskluzywne walki 3v3, w których możesz wybierać spośród różnych wojowników i przyzywać najpotężniejsze kombinacje ze swojego zestawu. Nie wspominając o tym, że każdy gracz ma nowe ataki specjalne i mocne ruchy w grze. Pewne synergie byłyby dostępne dla twoich graczy, co pozwoliłoby im uzyskać specjalne korzyści w bitwie. Upewnij się, że używasz ich do tworzenia najlepszych możliwych kombinacji drużyn. Walcz jako Drużyna Roninów, Drużyna Dnia Umarłych, Drużyna Bogów i nie tylko.

 

 

Wniosek

 

Mortal Kombat X może być trochę krwawy dla zwykłych graczy i nie jest idealny dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli jednak od dawna jesteś fanem serii, ta gra będzie dla Ciebie kusząca i uzależniająca. Nasze mody sprawią, że gra będzie o wiele przyjemniejsza.

What's new

FIRE GOD LIU KANG
Voted in by the community and stronger than ever before, Diamond Fire God Liu Kang can heal himself over time by acquiring Dragon Fire!

EDENIAN TOWER
Konquer the new Edenian Tower to earn a Diamond card and kollect new rewards along the way.

BRUTALITIES
Unlock Rain and Kitana’s Brutalities with the new Edenian Tower Equipment.

FUSION BOOST MODIFER
Boost your lowest fusion card with this new modifier in Quick Battles.

PATCH NOTES: http://go.wbgames.com/MKMobileReleaseNotes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.