Motionleap Pro APK 1.3.6 (Unlocked)

1.3.7

Animate your photos on the go! Intuitive 3D picture editor with filters and loads of other unique features!
4.2/5 Votes: 260,682
Developer
Lightricks Ltd.
Version
1.3.7
Updated
May 23, 2021
Requirements
7.1 and up
Size
125M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Motionleap APK 1.3.6 Funkcje

 

Dodaj ruchy do swoich statycznych obrazów

 

Dla tych, którzy są ciekawi, dostępne są fajne i odświeżające doświadczenia najnowszej aplikacji do edycji zdjęć Motionleap. Użytkownicy docenią specjalne spotkania „żywych” filmów, które mają fascynujące efekty wizualne, dzięki którym poczujesz się, jakby naprawdę tam byli.

A Motionleap ułatwia to, umożliwiając stosowanie różnych ruchów fotograficznych za pomocą kilku stuknięć i wyborów. Łatwo zmieniaj orientację ruchów, aby zachować ogólne wzory zdjęć. Aby skonfigurować ruchy, zmień punkty kontrolne w różnych sekcjach obrazów z przewodnikiem. Możesz nawet wybrać, które sekcje zdjęć chcesz zachować statycznie.

 

Dokonaj prostych zmian w swoich ruchomych zdjęciach

 

Dla tych, którzy są ciekawi, możesz teraz skorzystać z opcji edycji Motionleap, aby szybko edytować swoje ruchome obrazy. Aby wprowadzić te zmiany na zdjęciach, skorzystaj z edytora wpływu obrazu. Niech niesamowite zdjęcia ożyją, korzystając z animowanych efektów animacji.

 

Animuj zdjęcia z ciekawymi efektami nieba

 

Jeśli martwe i nudne niebo na Twoich zdjęciach Cię irytuje, możesz je łatwo zastąpić w Motionleap bardziej intuicyjnymi i ekscytującymi wynikami. Dostosuj stare niebo do bardziej wyrazistego zachodu słońca z animowanymi chmurami, które nadadzą obrazowi nowe życie. Ponadto nie ma potrzeby przechodzenia przez szczegółowe narzędzia Motionleap, aby ułatwić edycję nowym użytkownikom. Zamiast tego możesz wybierać spośród setek zautomatyzowanych rozwiązań nieba w aplikacji, z których każde ma własny zestaw wizualnych spotkań i obserwacji.

 

Dodaj nakładki do swoich zdjęć, aby stworzyć różne wrażenia

 

Ponadto, jeśli chcesz dodać nowe odczucia i wrażenia do niektórych obrazów, aplikacja ma kilka zabawnych nakładek i efektów wizualnych, których możesz użyć w swoich filmach. Korzystaj z zabawnych i potężnych efektów na swoim Motionleap, aby tworzyć niesamowite wrażenia wizualne ze swoimi zdjęciami. W rezultacie łatwo jest zagubić się w zabawnych nakładkach pogodowych, efektach blasku, filtrach retro i innych funkcjach. Użytkownicy będą również mogli doświadczyć niesamowitych materiałów wizualnych w swoich relacjach i kanałach dzięki intrygującym opcjom udostępniania zdjęć.

 

Wniosek

 

Motionleap zapewnia szeroką gamę różnych dostosowań wizualnych dla użytkowników Androida, aby mogli cieszyć się niesamowitymi możliwościami edycji obrazu. Mniej więcej w tym samym czasie specjalne efekty ruchu i animowane filmy dodadzą ogólnego uroku. Ale co najważniejsze, darmowa i odblokowana wersja aplikacji wzbudzi Twoje zainteresowanie.

What's new

Bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *