MX Player Pro APK 1.34.7 (Unlocked)

Varies with device

Powerful video player with advanced hardware acceleration and subtitle support.
4.4/5 Votes: 49,478
Developer
MX Media (formerly J2 Interactive)
Version
Varies with device
Updated
July 21, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje MX Player Pro APK 1.34.7

 

Przyspieszony sprzęt

 

Oprogramowanie zawiera technologię akceleracji sprzętowej, która wykorzystuje wydajne dekodery HW+, HW i SW w celu zwiększenia szybkości przetwarzania. W rezultacie jakość obrazu i dźwięku znacznie się poprawiła. Aby uzyskać najlepsze wyniki, musisz użyć właściwego dekodera z poprawnym plikiem multimedialnym.

 

Wykorzystaj procesor wielordzeniowy

 

Większość smartfonów jest obecnie wyposażona w czterordzeniowe, oktawowe i jeszcze mocniejsze procesory, więc szkoda, że ​​aplikacje nie mogą wykorzystać tych postępów w sprzęcie.

Na szczęście programiści z J2 Interactive wiedzą, co robią i wykonali świetną robotę, wprowadzając te fantastyczne funkcje, które wykorzystują możliwości procesora wielordzeniowego. W konsekwencji filmy ładują się szybciej, a instrukcje wykonywane są z większą płynnością.

 

Proste gesty

 

MX Player Pro ma wygodne ruchy do podstawowych elementów sterujących, dzięki czemu użytkownicy mogą docenić ich działania w bardziej zrelaksowany sposób. Aby przewinąć zawartość do tyłu lub do przodu, przesuń palcem w przód iw tył na tablecie. Sterowanie oświetleniem odbywa się poprzez przesuwanie lewej ręki w górę iw dół, a głośność poprzez przesuwanie prawej ręki w górę iw dół. Stuknij dwukrotnie, aby wstrzymać, a następnie stuknij dwukrotnie, aby przywrócić odtwarzanie. Istnieje również wiele innych poleceń ruchu, które odkryjesz po pobraniu aplikacji.

 

Nie pozwól swoim dzieciom podkręcać telefonu

 

Najlepszym sposobem, aby Twoje dzieci były ciche i zgodne, jest umożliwienie im oglądania filmów na komputerze. Ponieważ jednak w ich charakterze leży zainteresowanie, nie są w stanie usiąść i cieszyć się swoimi filmami. Zamiast tego większość dzieci będzie próbowała „nadużyć” Twoje urządzenie, dotykając go i zezwalając na włączenie setek niepożądanych poleceń.

Prostym rozwiązaniem tego problemu jest używanie „blokady dla dzieci” lub „blokady ekranu dotykowego”, aby zniechęcić dziecko do wykonywania połączeń telefonicznych lub robienia czegokolwiek niezwiązanego z oglądaniem filmów.

 

 

Wniosek

 

MX Player Pro to najlepszy odtwarzacz multimedialny dla urządzeń z systemem Android, z wieloma zabawnymi funkcjami i silnymi dekoderami. W związku z tym jest mało prawdopodobne, aby zbudowanie tego na komputerach Cię zawiedzie.

What's new

- MX Share is now fully compatible with Android 11 devices.
- You can now play audio files with MX Music Player right from your favorite file manager.
- WhatsApp Status Saver now supports latest version of WhatsApp

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *