My Talking Angela APK 5.1.1.981 (Unlimited Money)

5.3.0.1977

Talking Angela is a virtual pet with a style the whole family can enjoy!
4.2/5 Votes: 13,179,802
Developer
Outfit7 Limited
Version
5.3.0.1977
Updated
July 22, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
116M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

My Talking Angela APK 5.1.1.981 Funkcje

 

Rozpocznij grę od samego początku

 

W przeciwieństwie do innych tytułów, nie jesteś automatycznie przedstawiany graczowi i zachęcany do towarzyszenia mu w jego przygodach. Gracze będą mogli wychowywać własne kocięta, nazywać je, jak chcą, wychowywać je z dnia na dzień i obserwować, jak powoli dorastają w My Talking Angela. Stwórz nierozerwalną relację ze swoim kocim towarzyszem.

 

Zadbaj o swojego uroczego kota

 

Jednak gracze w My Talking Angela będą mieli dostęp do różnych wciągających opcji, których mogą użyć, aby zwiększyć jej miłość do ciebie. Zwróć uwagę na jej codzienne potrzeby, takie jak karmienie jej pysznymi posiłkami, kąpanie jej i ubieranie jej w piękne ubrania. Daj swojemu kociakowi dużo czułości, aby wyrósł na uroczego i uroczego kociaka.

 

Miej uroczego, słodkiego i lojalnego przyjaciela

 

My Talking Angela to jedna z niewielu gier, które mogą spełnić największe marzenie graczy: prawdziwego przyjaciela, z którym mogą rozmawiać. Oprócz doskonałych spotkań gracze poznają również ekscytujące funkcje komunikacyjne gry, które pomogły jej stać się tak popularną. Jakby koty były prawdziwymi ludźmi, rozmawiaj z nimi.

 

Baw się w różnych ekscytujących mini grach

 

Ponadto gracze w My Talking Angela poznają różne zabawne mini gry, w które mogą grać ze swoim kotem. Graj w puzzle, dopasuj trzy, flappy Angela i inne gry, aby dobrze się bawić. Ukończenie wyzwań w grze i zbieranie uroczych akcesoriów dla kotów to dwa cele gry.

 

 

Wniose

 

Ta gra przyciągnęłaby uwagę fanów My Talking Tom. To nie jest tylko żeńska wersja twojego ukochanego My Talking Tom, jak można było przypuszczać, z nowymi dodatkami i bogactwem odkrywanych treści.

What's new

SUMMER FUN
Summer’s just around the corner. Get Angela ready for beach days and picnics in the park!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *