My Talking Tom APK 6.4.1.996 (Unlimited Money)

6.5.1.407

My Talking Tom is the best virtual pet game for the whole family.
4.3/5 Votes: 16,903,128
Developer
Outfit7 Limited
Version
6.5.1.407
Updated
July 22, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
114M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mój Talking Tom APK 6.4.1.996 Funkcje

 

Dziwne strategie

 

Talking Tom powstał w odpowiedzi na trend rozwoju iPhone’a polegający na tworzeniu aplikacji o wyrazistej osobowości i zapewnianiu użytkownikom niezwykłych wrażeń. Talking Tom był pierwotnie tylko kotem, który potrafił naśladować głos użytkownika na podstawie jego mowy, a nie grą dla zwierząt, taką jak My Talking Tom.

Pomimo tego, że gra kończy się na tym etapie, Talking Tom opracował unikalną i niepowielającą się rozgrywkę, która zachwyci wszystkich graczy. Niezależnie od tego, w jakim języku mówisz, Tom powtórzy każdy dźwięk i każde zdanie. Dziwny aspekt pierwszej edycji stworzył podwaliny pod kolejne edycje.

 

Innowacyjny projekt

 

My Talking Tom został opublikowany w 2013 roku, aby zapewnić graczom nowe doświadczenie w opiece i pielęgnowaniu Toma przy jednoczesnym zachowaniu jego charakteru i umiejętności kopiowania mowy.

Pierwszym osiągnięciem jest to, że twórca dał fanom oryginalnego Talking Toma doskonałą wymówkę do pobrania My Talking Tom, ponieważ ta nowa gra jest prawie zupełnie innym doświadczeniem, mimo że sklonowany głos pozostaje taki sam.

Drugim osiągnięciem było przekształcenie My Talking Tom w wirtualną grę dla zwierząt, która jest powszechnym gatunkiem, ale postacie z innych gier są nadal ogólne i nie mogą być tak dobrze znane ani komunikować się jak Tom. To genialna mieszanka.

Toma można teraz karmić, ubierać i pielęgnować jak kota, ale większość ludzi chce, aby ich zwierzak dorastał.

 

Szeroka gama graczy

 

Żydzi są mistrzami biznesu. Ich rekomendacją jest handel produktami, które są związane z kobietami! Żądania kobiet zawsze skutkują ogromnymi zyskami wynikającymi z naturalnego rozprzestrzeniania się, jakie może wygenerować tylko ta planeta.

Czułego zwierzaka można kąpać, karmić, rozmawiać, ubierać i wreszcie przyprowadzać do przyjaciół, co jest niemal tradycyjnym kobiecym hobby.

 

Rozwiń ciąg znaków

 

Talking Tom and Friends to seria gier z wieloma wariantami, które różnią się tylko głównym bohaterem.

Pokazuje doskonały wygląd Outfit7, ponieważ zdają sobie sprawę, że każdy człowiek ma własnego zwierzaka; niektórzy wolą koty, inni wolą psy. Samo trzymanie Toma jako postaci spowodowałoby, że gra podążałaby w tym kierunku i skróciłaby czas gry.

Niedługo potem Outfit7 wydał wersję My Talking Angela i My Talking Hank. I jak dotąd te wersje otrzymały jeszcze więcej pobrań w krajach azjatyckich niż My Talking Tom.

 

 

Wniosek

 

My Talking Tom MOD APK to obecnie najpopularniejsza wirtualna gra dla zwierząt domowych na rynku. Dzięki My Talking Tom zaopiekujesz się kotem jak w prawidłowym życiu, nakarmionym, wypoczętym i mając wystarczające potrzeby. Wychowanie tego uroczego kota wzbudzi Twoją ciekawość. Jest to gatunek gier casual, z którego mogą korzystać ludzie w każdym wieku.

What's new

New event: POOL PARTY!
Keep tapping to collect cool rewards!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *