n-Track Studio 9 Pro APK 9.3.6 (Paid for free)

9.4.14

  • Payment
n-Track Studio is a powerful, portable music-making app that turns your Android device into a complete Recording Studio & Beat Maker.
4.2/5 Votes: 747
Developer
n-Track
Version
9.4.14
Updated
June 21, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
117M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje n-Track Studio 9 Pro APK 9.3.6

 

Naucz się łatwo i genialnie tworzyć swoją muzykę

 

Na początek użytkownicy Androida poznają cały proces tworzenia nowej muzyki. Zacznij od użycia wbudowanego mikrofonu lub zewnętrznego rejestratora audio, aby nagrać własne ścieżki muzyczne z określonymi instrumentami lub wokalem. Wstawiając lub modyfikując określone ścieżki audio w n-Track Studio 9 Pro, możesz zebrać określone materiały do ​​edycji. Zapoznaj się z przeglądarką Loop i różnymi bezpłatnymi pakietami próbnymi, które oferuje, które nadal są gotowe do pobrania.

Zaczniesz również importować rytmy i bity, aby spróbować dopasować je do aplikacji Step Sequencer Beat Maker. Baw się, tworząc fajne melodie dzięki obsługiwanej wirtualnej klawiaturze, która ma wiele różnych funkcji. Alternatywnie możesz podłączyć komputer.

 

Intuicyjne interfejsy w aplikacji z dostępnymi opcjami

 

Możesz teraz eksplorować intuicyjną, interaktywną klawiaturę ekranową MIDI, która pozwoli Ci szybko dostosować i edytować miksy muzyczne, aby użytkownicy Androida mogli wygodnie i wydajnie korzystać z funkcjonalności aplikacji n-Track Studio 9 Pro. Alternatywnie możesz powiązać z innymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak zegar MIDI, synchronizacja MTC i inne.

Wiele ścieżek MIDI ma własne wbudowane syntezatory dla łatwiejszej edycji. Edytor MIDI Piano-roll ułatwiłby również korzystanie z funkcji i funkcji aplikacji. Możesz wygodnie wyobrazić sobie pliki audio i przechwycone śpiewy dzięki intuicyjnemu widokowi widma częstotliwości 3D.

 

Mnóstwo przydatnych efektów dźwiękowych, którymi można się cieszyć

 

Zainteresowani mogą również skorzystać z niesamowitych efektów dźwiękowych n-Track Studio 9 Pro, które zachęcą Cię do całkowitego przekształcenia konfiguracji. Ciesz się czasem z Step Sequencer Beat Maker, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych efektów dźwiękowych. Zapoznaj się z rozwiązaniami dla kanałów Grupy i Aux, które ułatwią edycję.

Skorzystaj z wszechstronnego korektora, który oferuje intuicyjnie wizualizowane widma 2D i 3D, a także wiele ustawień dźwięku. Aktywuj różne dźwięki i efekty instrumentalne z poziomu aplikacji. Dzięki dostępnemu wzmacniaczowi możesz poprawić brzmienie swojej gitary i basu. Różne efekty dźwiękowe, takie jak pogłos, opóźnienie i echo, mogą być używane do zmiany wrażeń dźwiękowych.

 

Mnóstwo materiałów do edycji, z których możesz skorzystać

 

Aby to ułatwić, n-Track Studio 9 Pro zawiera również pełną listę utworów, a także setki unikalnych pakietów próbek, co pozwala zautomatyzować miksowanie muzyki. Możesz także importować istniejące utwory z pamięci urządzenia i korzystać z narzędzi do edycji obok opcji nagrywania.

 

 

Wniosek

 

Jeśli właśnie skorzystałeś z podstawowych i intuicyjnych opcji edycji dźwięku ORG 2020, szybko zdasz sobie sprawę, że oprogramowanie do symulacji organów blednie w porównaniu z n-Track Studio 9 Pro pod względem siły i możliwości. Użytkownicy Androida mogą korzystać z pełnej gamy opcji związanych z tworzeniem muzyki, jednocześnie dobrze się bawiąc z różnymi fascynującymi edycjami. Przede wszystkim aplikacja jest całkowicie darmowa i odblokowana na naszej stronie internetowej, więc będziesz mieć wymówkę, aby zacząć z niej korzystać od razu.

What's new

New in 9.4
• New DEnoiser effect
• New Gain effect with stereo width and phase inversion
• New in the Step Sequencer:
• Individual steps can now be moved and changed in length
• Humanize button moves steps by random amount

New in 9.3
• Add editable MIDI loops from the loops browser
• MIDI loop packs including Chords and Progressions, Drum Styles, Piano

If you have comments or suggestions, please use the Report Problem command in the Settings box

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.