New Star Soccer APK (Unlimited money)

4.21

**Now over 1 million 5 Star reviews!**
4.6/5 Votes: 2,295,790
Developer
Five Aces Publishing Ltd.
Version
4.21
Updated
29 March 2021
Requirements
4.1 and up
Size
62M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nowe funkcje Star Soccer APK 4.21

 

Dogłębna i przyjemna rozgrywka w piłkę nożną

 

Na początek gracze na Androida w New Start Soccer będą zanurzeni w dogłębnej i przyjemnej rozgrywce piłkarskiej. Jako główny bohater przygody będziesz cieszyć się bardzo wciągającą i fascynującą rozgrywką symulacyjną. Kiedy wyruszasz na epickie przygody w grze, odkrywaj i oglądaj ciekawą rozgrywkę piłkarską. Ciesząc się własną pracą, poznaj cały współczesny świat piłki nożnej.

 

Zabawne i intuicyjne mecze piłki nożnej

 

I, podobnie jak w przypadku każdej innej ekscytującej gry w piłkę nożną, zanurzysz się w ekscytujących i ekscytujących meczach piłkarskich. Wciel się w swojego ulubionego piłkarza i spróbuj kontrolować grę, wykonując sprytne podania do kolegów z drużyny lub oddając niesamowite strzały, aby znokautować bramkarza drużyny przeciwnej. Aby kontrolować trajektorię piłki i gdzie możesz ją kopnąć, użyj podstawowej, ale bardzo intuicyjnej mechaniki. W rezultacie będziesz w stanie wykonać najlepsze ujęcia.

 

Doświadcz wzlotów i upadków piłkarza

 

Ponadto, aby zwiększyć atrakcyjność gry, gracze New Star Soccer będą mieli okazję być świadkiem wzlotów i upadków zostania piłkarzem. Odkryj kreatywną i wciągającą rozgrywkę, która pozwoli Ci naprawdę zanurzyć się w piłkarskich doświadczeniach. Zacznij od zanurzenia się w życiu celebryty. Wybierz swoje ulubione rozwiązania spośród różnych dylematów. Dokonaj właściwych wyborów, a uzyskasz inne wyniki. Kluczową rzeczą, o której myślisz, będzie utrzymywanie pozytywnych relacji z trenerem, kolegami z drużyny i fanami.

 

Trenuj i rozwijaj swoje umiejętności w miarę postępów

 

W miarę postępów w grze uzyskasz również dostęp do wielu ciekawych ulepszeń i ulepszeń. Zacznij od rekrutacji nowych agentów do obsługi sponsorów i relacji klubowych. Następnie, w miarę postępów, znajdź dobrych trenerów, którzy pomogą ci zdobyć nowe umiejętności i rozwijać nowe talenty. Jeśli chcesz zostać świetnym zawodnikiem, skup się na przygotowaniu od najmłodszych lat.

 

 

Wniosek

 

Fani słynnej FIFA Soccer, Score Hero i kilku innych świetnych gier piłkarskich na naszej stronie z pewnością uznają, że New Star Soccer to kolejna świetna gra na smartfony, w którą można grać na swoich smartfonach. Nie rozumiemy, dlaczego nie powinieneś grać w tę grę, ponieważ jest ona całkowicie darmowa i otwarta dla większości z was.

What's new

Version 4.21 updates certain 3rd-party software elements to ensure continued stability and compatibility.

This an important update and all users should update their app in order to continue using this game's services.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *