Nova Launcher Prime APK 7.0.25 (Prime Patched)

Varies with device

Do more with Nova Launcher Prime
4.7/5 Votes: 345,915
Developer
TeslaCoil Software
Version
Varies with device
Updated
22 December 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nova Launcher Prime  APK 7.0.25 Funkcje

 

Konfigurowalne ikony

 

Problem z ikonami mobilnymi polega na tym, że z czasem stają się one coraz bardziej nieintuicyjne. Wyjaśnieniem tego jest to, że nasz mózg jest przystosowany do przyzwyczajenia się do tego samego wzorca ekspresji wizualnej. W rezultacie większość ikon stopniowo stanie się dla nas mdła i powtarzalna.

Konfigurowalne ikony Nova Launchera pozwalają graczom zmieniać ikony swoich gier na dowolne. To sprawia, że ​​wpatrywanie się w ekran telefonu jest jeszcze przyjemniejsze.

 

Przenieś aplikacje w podsieci

 

Wiele osób, które mają problemy ze zlokalizowaniem żądanej aplikacji, patrząc na niechlujne konfiguracje z oryginalnego instalatora, mogą korzystać z funkcji Sub Grids Nova Launchera, aby inteligentnie umieszczać aplikacje we właściwym folderze.

W rezultacie zamiast przewijać długie listy za każdym razem, gdy potrzebujesz dostępu do aplikacji, możesz szybko ją zlokalizować, przeglądając podfoldery.

 

Dostosuj kolory

 

Jeśli chodzi o wybór kolorów, różni ludzie mają różne pomysły. Niektórzy ludzie preferują jasne i miękkie schematy kolorów, podczas gdy inni preferują ciepłe odcienie na ekranach telefonów komórkowych.

Użytkownicy Androida mogą teraz dostosowywać swoje smartfony za pomocą setek różnych schematów malowania dzięki Nova Launcherowi. Kolory pasków przewijania, katalogów, znaczków, tła i innych elementów można dostosować. Zachęca to do stworzenia kompozycji odpowiedniej dla ich komputerów.

 

Konfigurowalna animacja

 

Oprócz kolorów można dostosować efekty przewijania i przejścia w menu, aplikacjach i innych elementach telefonu. Dzięki temu Twój ekran wygląda świetnie, unikając nudy z tych samych starych animacji.

 

 

Wniosek

 

Nie jest szokujące, że aplikacja stała się jednym z najlepszych programów uruchamiających na Androida dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, licznym funkcjom, doskonałym wynikom i wielu innym godnym uwagi korzyściom. Nigdy nie będziesz niezadowolony z wyrzutni Nova.

What's new

Nova Launcher Prime acts as a license for in the free Nova Launcher App. You will need to install it first.

Updates are released as part of the Nova Launcher app, please see the changelog there.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.