Octopus 6.1.4 (Remove ads)

Varies with device

Play Android games with Gamepad/Controller🎮, Mouse🖱 & Keyboard⌨!
3.6/5 Votes: 382,459
Developer
Octopus Gaming Studio
Version
Varies with device
Updated
26 February 2021
Requirements
4.4 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Octopus 6.1.4 Funkcje

 

Świetna kompatybilność z większością twoich gier i kontrolera

 

Na początek Octopus Gamepad Pro może się przydać tym, którzy szukają kompetentnego programu do obsługi wszystkich ich jednostek sterujących. Biorąc to pod uwagę, obsługuje prawie wszystkie aplikacje i gry na Androida, umożliwiając grę na różnych platformach w wiele twoich ulubionych gier. Użytkownicy Androida mogą w pełni wykorzystać możliwości grania na urządzeniach przenośnych dzięki wysokiej kompatybilności OctopusEngine.

Będziesz używać zarówno gamepadów, jak i klawiatury i myszy, co jest niesamowite i bezprecedensowe. Oprogramowanie współpracuje z różnymi popularnymi markami, w tym między innymi Xbox, PlayStation, IPEGA, Gamesire, Logitech, Razer.

 

Różne tryby sterowania dla niektórych gier

 

Co więcej, Octopus Pro ma doskonałe wsparcie dla większości popularnych standardowych tytułów na Androida, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej pokochać swoje gry. To powiedziawszy, powinieneś zacząć używać wstępnie ustawionych mapowań klawiszy, gdy tylko zaczniesz grać w te gry, których obecnie są setki. W rezultacie nie spędzałbyś czasu w grach, szukając aktualizacji i ustawień. Przygotuj się na świetną zabawę, gdy tylko będziesz gotowy.

Dodatkowo dla ciekawskich aplikacja posiada dwa proste tryby sterowania: ustawienia gamepada i klawiatury, których można używać w różnych grach. Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej mechaniki sterowania w tych trybach, aby poprawić rozgrywkę.

 

Konfigurowalne ustawienia kontrolera dla twoich gier

 

Co więcej, gdy zaznajomisz się z oprogramowaniem, uzyskasz dostęp do większej liczby ustawień mapy klawiszy, co pozwoli ci zbudować własne profile sterowania dla określonych gier. Oznacza to, że Octopus ma ponad 20 elementów sterujących i komponentów, dzięki którym możesz stworzyć mocne wrażenia z gry. Możesz wygodnie tworzyć własne ustawienia dla nowych gier dzięki wszechstronnym i intuicyjnym konfiguracjom każdej opcji. Grając w gry z Octopusem i jego doskonałą kalibracją gamepada w grze, możesz cieszyć się piękną rozgrywką i zrelaksowanym dotykiem.

 

Nagrywaj swoje wrażenia z gry w doskonałej jakości

 

Co więcej, gracze na Androida, którzy korzystają z Octopus Pro, mogą swobodnie nagrywać swoją rozgrywkę w grze za pomocą dostępnego rejestratora gier, gdy zanurzają się we własnych doświadczeniach w grze. Biorąc to pod uwagę, aplikacja ma interaktywną aplikację Screen Recorder, która pozwala uchwycić wszystkie bitwy, strzelaniny i epickie wydarzenia. W rezultacie możesz je zapisać, aby obejrzeć później lub podzielić się nimi ze znajomymi, aby się nimi chwalić.

 

 

Wniosek

 

Gamepad Octopus to najlepszy sposób na granie w tę grę i dla tych z was, którzy szukają w niej jak najwięcej. Biorąc to pod uwagę, aplikacja zapewnia fantastyczną rozgrywkę, pozwalając całkowicie zanurzyć się w spotkaniach podobnych do konsoli lub komputera bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Graj w przenośne gry, kiedy tylko chcesz, używając gamepada, klawiatury i myszy lub innego rodzaju kontrolera.

What's new

- Support Android 11.
- Fix crash issues.
- Optimize Google Play login.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.