OREO TV APK 1.9.4 (Ads Removed)

1.2

Welcome to the Oreo Tv Live Channel App Guide free and Tips for Oreo Tv application.
0/5 No votes
Developer
Bloodroot
Version
1.2
Updated
21 July 2021
Requirements
4.2 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

OREO TV APK 1.9.4 Funkcje

 

Niezliczone filmy i programy w różnej jakości

 

Na początek użytkownicy Androida mogą korzystać z OREO TV, aby przeglądać tysiące filmów i programów telewizyjnych, oglądać setki fascynujących kanałów na żywo i oglądać wszystkie rodzaje treści wideo na swoich urządzeniach za darmo. Co najważniejsze, obie treści byłyby dostępne w najlepszej możliwej jakości wizualnej i dźwiękowej, zapewniając naprawdę satysfakcjonującą rozrywkę na stronie internetowej.

 

Szybko odkryj aplikację dzięki intuicyjnym menu

 

Użytkownicy mogą automatycznie łączyć się z posortowanym katalogiem w aplikacji, aby mieć pewność, że mogą wygodnie przeszukiwać opcje w OREO TV. Zapraszam do szukania materiałów sportowych, różnych gatunków filmowych, programów telewizyjnych z różnych seriali i tak dalej. Wszystko to powinno pomóc Ci w pełni docenić fantastyczny materiał wideo.

 

Stwórz własną dostosowaną listę ulubionych

 

Użytkownicy Androida mogą również cieszyć się spersonalizowaną listą ulubionych programów, filmów lub kanałów w OREO TV. Po prostu wybierz i zaznacz filmy, które chcesz obejrzeć w aplikacji, aby dostosować i spersonalizować strumieniowanie. W rezultacie te fantastyczne listy będą nadal dostępne na Twoim telefonie z Androidem.

Wysokiej jakości strumieniowanie wideo dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi wideo
Wiele osób zainteresowanych może szybko pracować z wbudowanym odtwarzaczem wideo OREO TV, który jest wyposażony w wiele fajnych funkcji, które sprawiają, że odtwarzanie wideo jest o wiele przyjemniejsze. Dzięki poręcznemu odtwarzaczowi w OREO TV możesz wygodnie oglądać wysokiej jakości filmy w Full HD, 2K, 4K, a nawet więcej. Jednocześnie możesz eksperymentować z wieloma podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami aplikacji, które mogą wzbogacić Twoje ogólne wrażenia. Baw się za pomocą jasności, głośności, odtwarzania, pauzy i innych opcji.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida korzystający z OREO TV mogą czerpać przyjemność z pracy z najwyższej klasy rozrywką wideo i oglądać programy w najlepszej jakości wideo dzięki fascynującym funkcjom. Zanurz się w nieograniczonym materiale rozrywkowym aplikacji i ciesz się najbardziej znanymi. Korzystaj z dodatkowych funkcji, które mogą zwiększyć przyjemność ze spotkań. A dzięki bezpłatnej i odblokowanej aplikacji na naszej stronie bez wątpienia uznasz ją za absolutnie fantastyczną.

What's new

New added cricket live scores

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *