Panda Keymapper APK (Paid for free)

1.2.0

  • Payment
With Panda Keymapper, you can play android games with gamepad/mouse/keyboard.
2.3/5 Votes: 2,760
Developer
Panda Gaming Studio
Version
1.2.0
Updated
6 March 2019
Requirements
4.4 and up
Size
6.8M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Panda Keymapper APK 1.2.0 Funkcje

 

Intuicyjna i dostępna aplikacja do mapowania klawiszy

 

Oprócz uprawnień i specyfikacji wymienionych powyżej, Panda Keymapper to przyjazna dla użytkownika i otwarta aplikacja na urządzenia mobilne. W konsekwencji posiada podstawowe konfiguracje i konfiguracje, co ułatwia interakcję z oprogramowaniem i jego funkcjonalnością.

Wszystko, co jest wymagane do zakończenia konfiguracji, to wybranie gier i rozpoczęcie procesu mapowania klawiszy. Chociaż może to zająć trochę czasu, ponieważ różne gry mają różne elementy sterujące i musisz dostosować interakcje w aplikacji, aby najlepiej pasowały do ​​​​Twoich osobistych upodobań, warto.

 

Pełne wsparcie dla wielu gamepadów

 

Panda Keymapper jest również w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami sprzętu kontrolerów, a także ich indywidualnymi wersjami, aby zapewnić dobrą współpracę z większością gier i zewnętrznych kontrolerów. W rezultacie możesz korzystać z aplikacji dla kontrolerów Xbox One, One S lub 360, PS Dualshock i wielu innych marek Razer, Logitech, Gamesir i innych. Dodaj je i dostosuj do własnych upodobań w grach i baw się dobrze.

 

Przydatne gotowe mapy klawiszy dla znanych gier

 

Co więcej, niezależnie od tego, czy grasz w tak popularne gry, używając dobrze znanego kontrolera głównego nurtu, prawdopodobnie nie będziesz musiał konfigurować i ponownie konfigurować ustawień sterowania. Użytkownicy Panda Keymapper mogą w pełni cieszyć się grą dzięki aplikacji, dostosowując kontroler i grając w swoje gry, gdy tylko są gotowe, dzięki dostępnym wstępnie ustawionym mapom klawiszy. To tak proste, jak podłączenie i granie.

 

Ciesz się w pełni odblokowaną aplikacją na naszej stronie

 

Wreszcie, jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem, ale nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na edycję premium, nadal możesz pobrać zaktualizowaną i odblokowaną wersję Panda Keymapper z naszej strony internetowej. Tutaj zapewniamy użytkownikom Androida pełne interakcje w aplikacji z w pełni funkcjonalnym frameworkiem, z którego mogą korzystać w dowolnym momencie. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać pakiet APK Panda Keymapper Mod z naszej strony internetowej i postępować zgodnie ze wskazówkami, aby móc z niego korzystać za darmo.

 

 

Wniosek

 

Panda Keymapper to wszechstronna i wydajna aplikacja na smartfony, która pozwoli Ci wygodnie replikować fizyczny kontroler na swój własny sposób, więc jeśli szukasz skutecznych sposobów na granie w ekscytujące gry mobilne na zewnętrznym kontrolerze lub dowolnym innym kontrolerze. w związku z tym nadal możesz mu zaufać. Ciesz się ulubionymi grami z dodatkowym gamepadem, a nawet myszą i klawiaturą, które mogą znacznie zwiększyć liczbę gier i spotkań w grze.

What's new

Fix crash bug

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *