Photo Editor Pro APK 1.333.83 (Unlocked)

1.351.90

Photo Editor Pro offers everything you want to edit pictures in this pics art trip. 500+ stylish effects, face tunes, photo collage, filters, grids, change background & beauty plus tools help you create pics art fun! With Photo Editor Pro, you can directly post your artworks to Instagram, Whatsapp, Facebook etc. Unlock your creativity, and edit pictures like a pro!
4.8/5 Votes: 2,214,178
Developer
InShot Inc.
Version
1.351.90
Updated
1 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Photo Editor Pro APK 1.333.83 Funkcje

 

Setki ciekawych efektów fotograficznych, aby dostosować swoje zdjęcia

 

Po pierwsze, użytkownicy Androida w Photo Editor Pro mogą z łatwością docenić łatwe i użyteczne dostosowania aplikacji, które można od razu pobrać i używać. Dzięki wpływowi aparatu aplikacji możesz zmieniać wszystkie swoje zdjęcia i filmy.

Baw się specjalnymi wrażeniami wizualnymi w postaci błyskotek, błyskotek, uderzeń skrzydeł kątowych, filtrów retro i innych fajnych efektów fotograficznych z szerokiej gamy ponad 100 dostosowań. Pracując z aplikacją i korzystając ze wszystkich jej fantastycznych funkcji, zachwyci Cię oszałamiająca grafika.

 

Dogłębne dostosowania ze szczegółowymi zmianami

 

Użytkownicy Androida będą również mogli zapoznać się z dogłębnymi dostosowaniami, które umożliwią wprowadzanie precyzyjnych zmian w plikach, w celu bardziej szczegółowej i dopracowanej aktualizacji zdjęć i obrazów. W rezultacie możesz teraz eksperymentować z przycinaniem i obracaniem wszystkich swoich plików. Możesz swobodnie obracać je w pionie i poziomie, aby uzyskać różne efekty wizualne.

Dostosuj swoje zdjęcia, dostosowując światło, kontrast, ciepło i nasycenie na każdym z nich, aby uzyskać niesamowite zmiany w postrzeganiu. Aby zbudować różne ogniska w ramkach, dostosuj podświetlenie i cień. Aby lepiej zilustrować to, co mówisz, narysuj i dodaj kilka tekstów różnymi czcionkami.

 

Dokonuj zmian w kształtach ciała dzięki niesamowitym ustawieniom

 

Co najciekawsze, dla tych z Was, którzy są świadomi swojego ciała, intrygujące opcje Body Retouch w aplikacji umożliwią poprawę typu sylwetki, co skutkuje lepszą sylwetką na wszystkich zdjęciach.

W rezultacie możesz szybko poprawić swoje seflies, takie jak odchudzanie ciała i twarzy podczas poprawy sylwetki. Alternatywnie użyj efektów Elongate, aby nogi wydawały się dłuższe i poprawić ogólne proporcje.

 

Ciesz się estetycznym edytorem zdjęć na swoich urządzeniach mobilnych

 

Aby rozpocząć przygodę z estetyczną edycją zdjęć, aplikacja ma mnóstwo fascynujących efektów estetycznych, które możesz dodać do swoich obrazów i uzyskać niesamowite rezultaty na każdym z nich. Gdy dokonasz pełnego dostosowania swoich zdjęć za pomocą edytora zdjęć Aesthetic, możesz docenić mocne i głębokie wrażenia wizualne na swoich zdjęciach.

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida Photo Editor Pro mogą teraz bawić się ekscytującą funkcjonalnością aplikacji mobilnej, wprowadzając kreatywne ulepszenia do zrobionych zdjęć, aby szybko je sfinalizować. Pobaw się z dogłębną funkcjonalnością aplikacji i skorzystaj z fajnych dostosowań, aby całkowicie edytować swoje zdjęcia. A co najważniejsze, nie ma podstaw do odrzucenia aplikacji, ponieważ jest ona całkowicie darmowa i odblokowana na naszej stronie internetowej.

What's new

- Added new function Beautify.
- Added new text mode CURVE.
- Update Cutout Background materials.
- Bug fixes and performance improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *