PhotoDirector APK 15.0.1 (Premium)

15.3.2

🌟 The best all-in-one free photo editor and collage maker to enhance, stylize, and animate your images
4.5/5 Votes: 904,852
Developer
Cyberlink Corp
Version
15.3.2
Updated
14 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
157M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PhotoDirector APK 15.0.1 Funkcje

 

Ciesz się tysiącami dostępnych materiałów do edycji

 

Na początek użytkownicy Androida w PhotoDirector będą mieli dostęp do szerokiej gamy materiałów do edycji, z których mogą korzystać w pełni. Tutaj fantastyczna aplikacja mobilna zapewnia przyjazną dla użytkownika i otwartą zawartość, która jest aktualizowana co miesiąc. Próbując dostosować swoje snapy, możesz wybrać nowe naklejki, filtry ekranu i genialne efekty wizualne. Używaj specjalnych naklejek, filtrów i efektów sezonowych, aby szybko dostosować obrazy do swoich upodobań. Wreszcie, fantastyczna społeczność internetowa z dużą ilością bezpłatnych treści powinna wystarczyć, aby rozpocząć edycję zdjęć.

 

Proste i standardowe opcje edycji

 

A jeśli chcesz zająć się edycją, PhotoDirector ma teraz wiele łatwych i otwartych narzędzi do edycji, z których możesz korzystać przez cały czas. Możesz zmieniać zdjęcia w dowolny sposób, od przycinania i odwracania ich do tworzenia doskonałych kolaży fotograficznych i zamazywania niektórych części zdjęć. Mogą one ogólnie sprawić, że praca edycyjna będzie bardziej dostępna.

Powinieneś spróbować zmienić znaczenia, kontrast i kolory niektórych elementów na zdjęciach, aby uzyskać bardziej tradycyjne opcje edycji zdjęć, co może znacznie ułatwić pełne uczestnictwo w doświadczeniach w aplikacji. Upewnij się, że Twoje światło, kontrast, ciepło i nasycenie są zsynchronizowane z wybranymi projektami.

 

Potężne narzędzie do edycji do zaawansowanych kreacji zdjęć

 

Jednocześnie dla tych z Was, którzy szukają kompetentnego narzędzia do edycji do swojego edytora obrazów, PhotoDirector zapewni bogactwo opcji.

Aby zwiększyć dokładność swoich zdjęć i pokazać, czego chcesz się z nich dowiedzieć, zacznij od eksperymentowania z genialnymi efektami technik odmażania, balansu bieli, HDR i winiet. Możesz także użyć masek gradientowych, aby spróbować edytować wybrane obrazy w stylach, co pozwala na niesamowite aplikacje do edycji obrazów scenerii. W połączeniu z efektem dyspersji można łatwo manipulować cząsteczkami i tworzyć dramatyczne obrazy.

 

Proste opcje udostępniania i przesyłania

 

Po zakończeniu edycji i dostosowywania plików możesz udostępniać i przesyłać swoje treści cyfrowe do Internetu. Możesz także swobodnie publikować swoje zdjęcia w różnych popularnych sieciach internetowych, w tym między innymi na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Snapchat, Flickr, Pinterest, korzystając z PhotoDirector. Każdy z nich powinien mieć własny zestaw spersonalizowanych narzędzi do edycji, które są potrzebne do optymalizacji doświadczeń w aplikacji.

 

 

Wniosek

 

Wraz z Adobe Lightroom, PicsArt i kilkoma innymi aplikacjami do przetwarzania obrazu, użytkownicy Androida mogą również mieć dostęp do PhotoDirector, kolejnej fantastycznej aplikacji fotograficznej. Ekscytujące aplikacje na smartfony mają wszystkie niezbędne i użyteczne funkcje, aby skutecznie promować Twoje doświadczenia w aplikacji i zapewnić, że możesz w pełni edytować swoje obrazy.

Zachęcamy do przeglądania ogromnej biblioteki online z zawartością do edycji, w tym naklejkami, efektami i filtrami obejmującymi szeroki zakres tematów. Baw się dobrze dzięki kompetentnemu wbudowanemu edytorowi, który zawiera mnóstwo zaawansowanych funkcji. I możesz korzystać z usługi w dowolnym momencie. Wszystkie będą dostępne za darmo i zostaną odblokowane do czasu wydania wersji.

What's new

New feature - Live.
With Live, in just a few taps, apply a range of cutting-edge motion effects to your snaps. Including animated decor, sparkle, bokeh, sky, photo animation, and dispersoion.

New content. We've added brand new sky templates, wraparound effects and surreal art. Check them out now.

The PhotoDirector App Team
P.S. Write us a review if you've enjoyed using these new features! Thank you!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.