Piano Tiles 2 APK 3.1.0.1138 (Unlimited Money)

1.2.2

App Description
4.2/5 Votes: 161
Developer
Wu Team
Version
1.2.2
Updated
11 March 2021
Requirements
4.1 and up
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Płytki fortepianowe 2 APK 3.1.0.1138 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Piano Tile 2 ma prosty i intuicyjny schemat sterowania, który pomaga graczom przenieść się bezpośrednio do akcji. Nigdy nie będziesz w stanie pozbyć się tych uzależniających doświadczeń po zaangażowaniu. Po prostu włącz telefon, otwórz grę, wybierz ulubioną muzykę, wybierz odpowiednie etapy i ciesz się fantastyczną rozgrywką.

 

Doświadcz niesamowitych rytmów

 

Im głośniejsze ruchy pojawiają się w miarę przechodzenia przez kolejne etapy Piano Tiles 2, tym więcej czasu spędzasz na grze. Kiedy osiągniesz maksymalne tempo stukania, zostaniesz wprowadzony do zapierających dech w piersiach wyzwań fortepianowych. Kiedy wykonasz zadania i ustanowisz własne rekordy, połącz ręce i oczy na intensywne wyżyny. Stukaj, aż nie będziesz mógł już stukać, jak szalony pianista.

 

Podejmij ekscytujące wyzwania i zdobądź cenne nagrody

 

Wraz z główną rozgrywką gracze będą narażeni na ekscytujące wyzwania w Piano Tiles 2. Kiedy ukończysz najnowsze wyzwania i docenisz ekscytujące spotkania z fortepianem, zauważysz dużą różnicę w rozgrywce.

 

Dostosuj swoje interfejsy za pomocą różnych opcji

 

Co więcej, w Piano Tiles 2 gracze są narażeni na mnóstwo różnych opcji dostosowywania, które pozwalają im dostosować interfejsy w grze do własnych upodobań. Zamiast matowych czarnych znaków, spłyń słodkim kocim pyskiem. Możesz też zmienić tło na dowolne, takie jak ładne zdjęcia i filmy. Niech Piano Tiles 2 zabrzmi jak w domu od momentu rozpoczęcia gry.

 

Wniosek

 

Piano Tiles 2 powinno być dokładnie tym, czego szukasz, a nawet więcej, jeśli szukasz szybkiej i rozrywkowej gry na co dzień, w którą możesz grać w dowolnym miejscu i czasie. Piano Tiles może trzymać Cię w napięciu na wiele godzin dzięki doskonałym wrażeniom dźwiękowym i po prostu wciągającej rozgrywce.

What's new

1. Optimize the game animation.
2. Modified part of the UI.
3. Added Polish and Turkish languages.
4. Added a piano sound effect.
5. Fix other bugs.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *