PicSay Pro 1.8.0.5 (Paid for free)

Varies with device

  • Payment
Spice up the pictures on your phone with this award winning photo editor!
4.6/5 Votes: 28,555
Developer
Shinycore
Version
Varies with device
Updated
17 October 2016
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje PicSay Pro 1.8.0.5

 

Eksperymentuj z wieloma narzędziami do korekcji kolorów

 

Na początek ci, którzy są zainteresowani, mogą łatwo dostosować zdjęcia za pomocą wielu dostępnych programów do korekcji kolorów PicSay Pro, aby pod pewnymi względami uczynić obrazy bardziej estetycznymi.

Aby swobodnie zmieniać jasność i kolory ramek, pobaw się nasyceniem i kontrastem. Korzystając z fajnej aplikacji na smartfony PicSay Pro, poeksperymentuj z zabawnymi efektami wizualnymi. Dla tych, którzy są ciekawi, możesz teraz użyć spersonalizowanych nasyceń, aby poprawić swój naturalny wygląd na każdym zdjęciu.

 

Łatwo przekształcaj zdjęcia dzięki intuicyjnym funkcjom

 

Dla tych, którzy są ciekawi, PicSay Pro ma fascynujące przejście, które można wykorzystać do skonstruowania dobrze dopasowanych proporcji obrazu. Aby stworzyć idealne proporcje dla przyszłych edycji, zacznij od przycięcia i wyprostowania zdjęć. Zdjęcia można następnie zmienić w celu zmniejszenia lub zwiększenia ilości pikseli na zdjęciach, co skutkuje mniejszymi plikami z mniejszą ilością danych lub lepszymi obrazami z większą ilością szczegółów. Jednocześnie możesz swobodnie korzystać z opcji obracania i odwracania, aby tworzyć niesamowite zdjęcia za pomocą zaledwie kilku poprawek.

 

Poznaj wyjątkowe doświadczenia z różnymi zniekształceniami

 

PicSay Pro zapewnia również kilka ulepszeń, które możesz napotkać na swoich obrazach, dzięki niesamowitym opcjom wypaczania, aby umożliwić użytkownikom Androida zabawę z wyjątkowymi zniekształceniami obrazu i dostosowaniami. Możesz szybko dostosować elementy wizualne swoich obrazów i zobaczyć ekskluzywne wyniki tutaj.

Zacznij od użycia Pędzla wypaczenia, który umożliwia zniekształcanie określonych obszarów obrazu po prostu przez ich wybranie. Opcje Bulge i Pinch umożliwiają użytkownikom tworzenie określonych zniekształceń w różnych obszarach ich zdjęć. Rozciągnij i przekręć zdjęcia w różnych kierunkach, aby poeksperymentować z różnymi zniekształceniami. Lista mogłaby być długa i dłuższa.

 

Dostosuj zdjęcia za pomocą różnych stylów

 

A podczas zabawy z niesamowitymi dostosowaniami obrazu PicSay Pro, będziesz miał okazję wypróbować nowe style wizualne na wszystkich swoich obrazach, tworząc ekskluzywne i imponujące wrażenia wizualne na każdym z nich.

Wystarczy krótki wybór preinstalowanego stylu, aby cieszyć się obrazami i selfie w stylu Pop Art. Aby nadać zdjęciom bardziej estetyczny wygląd, przekształć je w szkice ołówkiem. Alternatywnie, baw się z jedynymi w swoim rodzaju komiksowymi nadrukami, które mogą zapewnić znacznie ciekawsze wrażenia wizualne.

 

 

Wniosek

 

Dla osób zainteresowanych sztuką edycji zdjęć to oprogramowanie firmy Shinycore, a także inne znane aplikacje, takie jak Photo Editor Pro i PicsArt, jest fantastycznym narzędziem. Skorzystaj z jego fantastycznych funkcji i ciesz się niesamowitymi opcjami dostosowywania zdjęć, które zapewnia.

What's new

- Adresses bug in Android Lollipop 5.x affecting LG, ZTE, and Moto devices
- Multiline text support for Titles
- New Title font and styles
- Added Unicode 9 based emoji stickers by EmojiOne
- Warp Brush effect for devices that support OpenGL ES 3
- Glow and Shadow effect for stickers
- Perspective transform in Insert Picture
- Easier Resize, just set the size you want and choose "Scale..."
- "Save as file..." option in Export to save to SD cards

If you have any issues please send us an email.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *