PixaMotion APK (Unlocked)

1.0.4

Make live photos, live wallpapers, moving Backgrounds & themes with animation effects using PixaMotion photo animator.
4.3/5 Votes: 3,482
Developer
Imagix AI Private Limited
Version
1.0.4
Updated
31 March 2021
Requirements
4.3 and up
Size
25M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje PixaMotion APK 1.0.4

 

Twórz wspaniałe animowane zdjęcia w podróży

 

Dla tych, którzy są ciekawi, dzięki ekscytującej aplikacji PixaMotion możesz teraz mieć dostęp do fascynujących możliwości fotografowania z animowanymi obrazami. Tutaj znajdziesz mnóstwo intrygujących możliwości edycji, które umożliwiają przekształcenie statycznych zdjęć w obrazy na żywo z różnymi ruchomymi obiektami. Przede wszystkim szybkie i otwarte funkcje mogą sprawić, że wprowadzanie zmian w podróży będzie niezwykle łatwe.

Zachęcamy do eksperymentowania z ruchomymi obrazami i tworzenia wspaniałych kinematografii na urządzeniach mobilnych. Łączenie dwóch przeciwstawnych elementów statycznego i ruchomego obrazu w celu stworzenia nowych form narracji to świetna zabawa.

 

Poznaj przydatną aplikację do edycji wideo

 

Użytkownicy PixaMotion na Androida będą teraz używać kreatora wideo w aplikacji do nagrywania swoich niesamowitych filmów, dzięki czemu aplikacja jest znacznie wygodniejsza. Jednocześnie możesz eksperymentować z różnymi rozwiązaniami do edycji wideo. Dzięki standardowym opcjom edycji PixaMotion możesz teraz wygodnie tworzyć niesamowite krótkie filmy w podróży. Aby wygenerować określone wyświetlenia, dokonaj pewnych modyfikacji w filmach i dodaj kilka swoich ulubionych efektów wizualnych.

 

Edytuj swoje zdjęcie za pomocą potężnego edytora zdjęć

 

PixaMotion zawiera również w pełni funkcjonalny program do edycji zdjęć z wieloma otwartymi i praktycznymi dostosowaniami, oprócz niesamowitych i ekscytujących opcji animacji zdjęć. W tym miejscu będziesz używać zwykłego oprogramowania do edycji, aby wprowadzać proste zmiany w swoich zdjęciach. Jednocześnie możesz odkryć zaawansowane ustawienia, które mają wiele przydatnych funkcji. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skonfigurować i spersonalizować elementy graficzne swoich obrazów.

 

Dostosuj wrażenia wizualne

 

Co więcej, PixaMotion ma teraz szereg różnych efektów wizualnych i nakładek, które możesz dodać do swoich zdjęć i filmów, całkowicie zmieniając ogólne wrażenia wizualne.

Zapraszam do zabawy z potężną aplikacją mobilną, próbując wymyślić niesamowite obrazy wizualne, korzystając z niesamowitych efektów i filtrów aplikacji. Wprowadź aktualizacje, które brzmią bardziej normalnie i pomogą Ci lepiej opowiadać swoje historie. W rezultacie zdjęcia będą wyróżniać się spośród wielu innych nijakich edycji.

 

 

Wniosek

 

PixaMotion to wspaniała gra na smartfony, którą można dostać na ekrany telefonów komórkowych, jeśli interesuje Cię ekscytująca sztuka kinematografii. Aplikacja oferuje prostą i łatwą edycję zdjęć z różnymi zabawnymi efektami animacji i nakładkami. Dodatkowo dostępny edytor może znacznie uprościć dostosowywanie obrazów i filmów. Oczywiście, dzięki zaktualizowanej wersji aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej, możesz ją pobrać bezpłatnie w dowolnym momencie.

What's new

Add magic to your Motion Arts with a range of Overlays & Camera FX.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.