Pixel Car Racer APK (Unlimited money)

1.1.80

Pixel Car Racer is the first of its kind, a retro style arcade racer, featuring a RPG sandbox experience. Build your dream garage with limitless car customization! Take your ride to the streets and race your way to the top.
4.5/5 Votes: 227,173
Developer
Studio Furukawa
Version
1.1.80
Updated
1 August 2019
Requirements
4.0.3 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pixel Car Racer APK 1.1.80 Funkcje

 

Ciesz się grą w różnych trybach gry

 

Dzięki dostępnym trybom gry gracze na Androida w Pixel Car Racer będą mogli od razu cieszyć się różnorodną, ​​ciekawą pikselową rozgrywką wyścigową.

Drag Racing – poznaj sterowanie i tuning swoich pojazdów, zanim rozpoczniesz swoją najlepszą karierę wyścigową. W Pixel Car Racer możesz odkryć mnóstwo możliwości tuningowych i zanurzyć się w ekscytujących misjach wyścigów drag.

Street Racing – lub, alternatywnie, zanurz się w epickich wyścigach ulicznych z jednymi z najbardziej niesamowitych wyścigów ulicznych w grze, jednocześnie ciesząc się przyjemną rozgrywką wyścigów z Pixel Car Racer. Aby wyrobić sobie markę i stać się najsilniejszym na polu, musisz ich pokonać.

Kondygnacja jest kompletna, a teraz nadchodzi długo oczekiwana rozgrywka. Pixel Car Racer ma teraz tryb fabularny, który zabierze Cię do wszystkich wyjątkowych momentów gry. Zapraszam do udziału w pikselowych wyścigach i innych rodzajach gier.
A to nie jedyna akcja w Pixel Car Racer; w miarę postępów w grze będziesz cieszyć się ciekawszymi wyzwaniami.

 

 

Zróżnicowane wyścigi w każdym trybie o zróżnicowanym poziomie trudności

 

Co więcej, Pixel Car Racer prezentuje teraz swoją ciekawą serię fajnych zajęć związanych z jazdą, które gracze naprawdę pokochają, dzięki czemu gra wyścigowa będzie dla nich o wiele przyjemniejsza i bardziej rozrywkowa. Ciesz się doskonałą rozgrywką w pikselach w różnych stylach i zdobywaj fajne nagrody do swoich kolekcji pojazdów.

Zacznij od gry w bezciśnieniowe biegi bez presji, które możesz robić w dowolnym momencie. Nie krępuj się i ścigaj najmocniejszymi samochodami bez żadnych ograniczeń. Możesz też wziąć udział w epickich i ekscytujących zawodach w grze, w których zmierzysz się z najlepszymi wrogami serii. Nawet, gdy rywalizujesz z kumplami, możesz brać udział w epickich wyścigach rywalizujących.

 

Baw się z ogromną kolekcją samochodów

 

Aby zwiększyć atrakcyjność gry, gracze Androida w Pixel Car Racer najpierw odkryją, że mają dostęp do szerokiej gamy samochodów, z ponad 100 pojazdów do wyboru. Wybierz swoje wymarzone samochody i przygotuj się na ekscytujące wyścigowe przygody. Ciesz się zoptymalizowaną i spersonalizowaną rozgrywką wyścigową dzięki swoim najlepszym biegom. Co więcej, ciekawe stylizowane pojazdy i części samochodowe dla Japonii, Europy i Stanów Zjednoczonych z pewnością podniosą atrakcyjność gry.

 

Poznaj wiele części samochodowych, aby uzyskać dostęp do tuningu

 

Wraz z fascynującymi samochodami, Pixel Car Racer daje teraz możliwość odbierania i używania interesujących części samochodowych. Jeśli chodzi o dostrajanie i udoskonalanie ulubionych silników, okaże się, że jest to o wiele prostsze dzięki ponad 1000 dostępnym opcjom. Ciesz się interfejsem tuningowym w stylu RPG, który pozwala zobaczyć dokładne statystyki swoich pojazdów.

Aby dokonać modyfikacji w systemie silnika, spójrz na wybory Dyno Tuning i użycie różnych komponentów. Eksperymentuj z różnymi konfiguracjami, aby całkowicie dopracować określone cechy pojazdów, takie jak tempo, przyspieszenie, prowadzenie i łączność.

 

 

Wniosek

 

Nie znajdziesz lepszej gry na smartfony z otwartą rozgrywką, szczegółowymi funkcjami i uzależniającymi doświadczeniami niż ta. Nadal będziesz mieć mnóstwo wymówek, aby zacząć grać teraz, gdy gra jest odblokowana i można ją pobrać do pobrania z naszej strony internetowej.

What's new

Update Version 1.1.80
• New cars
• Fixed an issue with leaderboards
• Fixed several issues with Cloud Saving.
• Fixed a bug that caused users to be logged out every time they restarted the game.
• Fixed a bug that caused the "Log in with the Facebook app" option to be unavailable in some cases.
• Other Bug fixes and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *