Pixel Gun 3D APK 21.2.1 (Unlimited Bullets)

21.5.1

Pixel Gun 3D is a fun first-person multiplayer shooter. Download the game and enjoy blocky graphics, competitive gameplay, and much more:
4.1/5 Votes: 5,703,123
Developer
Pixel Gun 3D
Version
21.5.1
Updated
14 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pixel Gun 3D APK 21.2.1 Funkcje

 

Ciesz się najnowszą grą Battle Royale na Androida

 

W tej specjalnej, pikselowej grze Battle Royale wejdź do milionów zaangażowanych graczy z całego świata. Do zbadania będą cztery różne mapy, z ograniczoną liczbą graczy do 100 ocalałych na mecz. Walcz o swoje życie, aby być ostatnią osobą na ziemi.

 

Buduj forty: chroń swoje i łupy

 

Ludzie mogą tworzyć własne klany i walczyć ze sobą w Pixel Gun 3D, co jest fantastyczną rzeczą. Używając połączonej siły, chroń swoją fortecę klanu przed najeźdźcami i najeżdżaj inne forty, aby zdobyć cenne łupy. Otrzymasz również klucze do skrzyń klanowych, które zawierają przedmioty, których możesz użyć do wzmocnienia swoich fortów.

 

Przeżyj apokalipsę Zombie

 

Powinieneś także spróbować być świadkiem nieustannego chaosu apokalipsy zombie, jeśli masz dość przechodzenia przez te same poziomy w trybie kampanii. Rzuć wszystko, co masz pod ręką, w nadchodzących wrogów. Twoje życie lub ich życie to twoja decyzja. Dowiedz się, jak długo możesz wytrzymać ataki na bagnach zombie.

 

Do 11 różnych trybów gry

 

Pixel Gun 3D różni się od innych gier na rynku, ponieważ jest tak wiele rzeczy do nauczenia się. Będziesz mieć dostęp do ponad 11 różnych trybów gry, w tym Death Match, Arena, Escape, Co-op Survival, Kampania i nie tylko. Nigdy nie będziesz się nudzić i wciąż jest coś ciekawego do zrobienia.

 

 

Wniosek

 

Dla tych, którzy są zainteresowani, Survival on Raft jest teraz dostępny jako kolejne wielkie wyzwanie przetrwania. Zapraszam do angażowania się w swoją ulubioną rozgrywkę, która może konkurować z Dawn of Zombies lub Jurassic World, jednocześnie korzystając ze specjalnych funkcji gry. A co najważniejsze, nadal będziesz w pełni doświadczać trybu Survival on Raft dzięki naszym całkowicie odblokowanym i nieograniczonym grom z modów. I oczywiście będziesz mógł go odebrać w dowolnym momencie.

What's new

UPDATE 21.5 brings blogger chaos!
NEW
- Blogger Season. Become an Influencer!
- Pursued Set. A special pack from PG3D Star!
- Blog Legends Pack. Top blogs and streams!
- Super Hater Van. Haters gonna hate.
- New Mode: Holding Positions
- New Map: Blogger Arena
FREE PLAY
- Desert worm in the Wasteland
- New zones in New-Blockcisco
IMPROVEMENTS
- New Guns for Veteran Chest
- Parkour Challenge fix
- Sniper guns' animations revamp
- Balance Changes and multiple enhancements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *