PixelFlow APK 2.3.2 (Unlocked)

2.3.4

Do you want to gain more subscribers and increase views on your youtube channel? Do you want to gain more followers on short videos app like tumblr and tiktok? Do you want to grow your Instagram Page or Social media platforms??
4.5/5 Votes: 32,924
Developer
PixelFlow
Version
2.3.4
Updated
24 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
76M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje PixelFlow APK 2.3.2

 

Przejrzysty interfejs użytkownika i dostępne elementy sterujące aplikacji

 

Na początek użytkownicy Androida w PixelFlow będą mieli dostęp do prostego interfejsu aplikacji z łatwo dostępnymi funkcjami i wrażliwymi opcjami w aplikacji. Jednocześnie możesz swobodnie eksperymentować z interaktywnymi przyciskami dotykowymi i nieograniczonym interfejsem edytora, który pozwoli Ci szybko i precyzyjnie edytować animowane treści. Wykorzystaj w pełni swoje sesje edycji wideo, eksperymentując z niesamowitymi możliwościami wizualnymi.

 

Szybka i łatwa do wykonania animacja tekstowa

 

Użytkownicy Androida mogą szybko i łatwo tworzyć animacje tekstowe w PixelFlow, co pozwala im cieszyć się fajnymi animowanymi modelami tekstowymi. Zachęcamy do wykorzystania wszystkich z nich do tworzenia specjalnych efektów wizualnych w tekstach artystycznych. Po prostu wybierz spośród ponad 25 dostępnych szablonów, ustaw domyślne parametry i zacznij tworzyć własne animacje.

 

Swobodnie dostosuj animacje tekstu

 

Jednocześnie zainteresowani powinni poeksperymentować z wieloma opcjami dostępnymi w PixelFlow, aby dostosować animacje tekstu. Wypróbuj różne kolory funkcji, przesuwaj animacje tekstu, zmieniaj rozmiary tekstu i nadal miej pod ręką całkowicie spersonalizowaną treść. Ale co najważniejsze, specjalne i fascynujące ustawienia czcionek mogą pozostawić niezatarte wrażenie wizualne na Twoich artystycznych filmach.

 

Wiele typów tła do wyboru

 

Użytkownicy Androida będą mogli wybierać spośród różnych stylów tła i dodawać je do swoich animowanych filmów tekstowych w PixelFlow. Praca z ponad 15 różnymi realistycznymi tłami z konfigurowalnymi ustawieniami kolorów to świetna zabawa. Dodaj wideo z biblioteki, aby nadać animowanym klipom tekstowym specjalną historię wideo. Dostępnych jest 500 różnych opcji tła wideo, a użytkownicy mogą w pełni dostosować swoje wrażenia.

 

 

Wniosek

 

Fani Intro Maker mogą teraz mieć dostęp do bardziej zaawansowanego edytora animacji tekstu do tworzenia wstępów i zakończeń. PixelFlow pomaga użytkownikom Androida szybko i wydajnie tworzyć animowane filmy tekstowe, co jest idealne do tworzenia wstępów, zakończeń i transformacji wideo, dzięki łatwej i otwartej funkcjonalności. Aby zapewnić wszystkim użytkownikom jak najlepsze wykorzystanie aplikacji mobilnej, oferuje ona szereg łatwo dostępnych funkcji i modeli, które są proste w użyciu. Jednocześnie darmowy i odblokowany program na naszej stronie zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości PixelFlow.

What's new

Minor bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *