PK XD APK 0.22.1 (Unlimited Money)

0.32.2

Welcome to PK XD!
4.3/5 Votes: 75,621
Developer
PlayKids Inc
Version
0.32.2
Updated
12 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PK XD APK 0.22.1 Funkcje

 

Swobodnie dostosowuj i personalizuj swoje awatary

 

Wielu zainteresowanych wygodnie zbuduje własne postacie w grze w PK XD i wejdzie do wirtualnego wszechświata. Ciesząc się wyzwalającą rozgrywką w ubieraniu, możesz swobodnie dostosowywać swój wygląd za pomocą różnych ubrań i akcesoriów. Stwórz ekskluzywnego awatara, przebierając się za zombie, jednorożca, wiedźmę, a nawet smoka. Graj z jedynymi w swoim rodzaju rekwizytami, takimi jak kapcie potworów, niesamowite skrzydła, maski kotów i inne intrygujące rekwizyty, które możesz wybrać i wyposażyć w swoje postacie.

 

Stwórz swoje niesamowite domy z pięknymi dekoracjami

 

Jednocześnie możesz teraz zbudować swój własny niesamowity dom w PK XD, który możesz zaplanować i udekorować według własnego uznania, korzystając z funkcji gry. Baw się w swojej wyobraźni, tworząc i planując cały dom i jego różne przestrzenie. Wykorzystaj także dostępne w grze obiekty, aby eksperymentować z różnymi dekoracjami, aby wygodnie modyfikować wrażenia i tematykę gry. Ciesz się ciągłym dekorowaniem i konstruowaniem rozgrywki, kiedy tylko chcesz; Twoja kreatywność jest jedynym ograniczeniem.

 

Miej własne urocze zwierzaki

 

Dla tych, którzy są ciekawi, PK XD ma nawet wiele uroczych zwierzaków, które możesz mieć w domu. Wybieraj spośród wielu gatunków, od zwykłych kotów, szczurów i świń po egzotyczne aligatory, hipopotamy, bawoły, jeże i szopy pracze.

Gracze mogą wybierać spośród dziesiątek różnych zwierzaków w serii. Wiele zwierząt zostało stworzonych z miłością, aby wtopić się w uroczy dom i niesamowite postacie. A ich wyraźne połączenia niewątpliwie poprawiłyby wrażenia w grze.

Jednocześnie docenisz swoje prawdziwe ewoluujące doświadczenia, dbając o swoje zwierzęta i pozwalając im przybierać różne kształty. To musi być zrobione.

 

Dołącz do znajomych w zabawnych minigrach

 

Aby zwiększyć atrakcyjność gry, PK XD ma wiele zabawnych minigier, w których gracze na Androida mogą cieszyć się różnorodną innowacyjną rozgrywką, a nawet rywalizować ze swoimi rówieśnikami w ekscytujących pojedynkach. Weź udział w ekscytujących zawodach dla wielu graczy z PK XD, jednocześnie zdobywając fantastyczne nagrody dla swoich graczy.

W wojnach tanecznych w czasie rzeczywistym możesz tańczyć i pokonywać innych graczy. Możesz też ukończyć wyzwania związane z dostawą pizzy, aby zdobyć złote nagrody. Lista mogłaby być długa i dłuższa. Możesz dobrze się bawić, zarabiając pieniądze na swoje wirtualne życie, grając w to online.

 

 

Wniosek

 

Innowacyjna rozgrywka PK XD z pewnością zadowoli tych z Was, którzy są zainteresowani zabawną rozgrywką symulacji życia. Będziesz w pełni cieszyć się przygodami w grach dzięki wciągającym rozgrywkom, mapie otwartego świata, którą możesz odkrywać w wolnym czasie, oraz różnorodnej obsadzie postaci. Nie wspominając o tym, jak relaksująca jest rozgrywka i jak wiarygodne są wrażenia, gra byłaby o wiele przyjemniejsza. Wreszcie, dostępna do pobrania i odblokowana wersja gry z naszej strony bez wątpienia zrobi na Tobie wrażenie.

What's new

EXTERNAL HOUSE CUSTOMIZATION
- Houses now have a customizable mailbox and tree
- Signs are a new type of external customization item to help you increase your house's visibility. You can equip them through the existing external customization slot

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *