Plague Inc 1.18.5 (All Unlocked)

Varies with device

Can you infect the world? Plague Inc. is a unique mix of high strategy and terrifyingly realistic simulation.
4.6/5 Votes: 3,549,889
Developer
Miniclip.com
Version
Varies with device
Updated
19 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Plague Inc 1.18.5 Funkcje

 

Realistyczna rozgrywka

 

W przypadku wybuchu epidemii w grze zastosowano wysoko rozwinięty system sztucznej inteligencji, który pozwala na sprawne zarządzanie. To sprawia, że ​​gra jest jeszcze bardziej skomplikowana, ale w rezultacie okaże się, że jest bardziej przyjemna i satysfakcjonująca. Zaplanuj taktykę ostrożnie i strategicznie, aby zobaczyć, kto zwycięży w wojnie człowiek-maszyna.

 

Pomocne i przydatne

 

Ponadto, w miarę postępów w grze, dodawane są krótkie i pomocne samouczki, które pomogą ci lepiej zapoznać się z grą. Będziesz dokładnie wiedział, co robić i jak to zrobić w każdym momencie gry. Jest to niezwykle pomocne w radzeniu sobie z bystrą sztuczną inteligencją, której jedynym celem jest uniemożliwienie ci osiągnięcia twoich celów.

 

Różne rodzaje chorób

 

Dzięki maksymalnie 12 różnym rodzajom chorób dostępnych w grze, gracze mogą wybrać najlepszy rodzaj choroby dla każdego miejsca ataku. Każda choroba ma swoją własną siłę i cechy, co czyni ją wyjątkowo śmiertelną dla niektórych osób.

 

Różne taktyki

 

A kiedy już zdecydujesz, które choroby się rozprzestrzeniać, musisz opracować strategie ich skutecznego rozprzestrzeniania. Z drugiej strony sztuczna inteligencja zrobi wszystko, co w jej mocy, aby ci to uniemożliwić. W rezultacie, aby zdobyć przewagę, musisz zbadać swojego przeciwnika. W końcu sztuczna inteligencja jest zaprogramowana, a Ty masz pełną kontrolę nad swoimi myślami.

 

 

Wniosek

 

Jest to gra warta twojego czasu ze względu na imponującą grafikę, efekty dźwiękowe i dość kreatywną rozgrywkę. Jeśli szukasz fajnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, koniecznie sprawdź to.

What's new

Can you save the world? Take control and stop a deadly global pandemic. Allocate resources to boost testing capacity, make facemasks compulsory, lock down countries or develop a vaccine in Plague Inc.'s biggest expansion ever!
Created with the help of health experts from all over the world including the WHO, CEPI and GOARN, The Cure is an engaging and timely simulation of a global disease response.
It will be free for all Plague Inc. players until COVID-19 is under control.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.