Planner 5D APK 1.26.17 (Unlocked)

1.26.18

Planner 5D is a simple-to-use app that enables anyone to create beautiful and realistic interior and exterior designs in 2D and 3D modes.
3.7/5 Votes: 12,406
Developer
Planner 5D
Version
1.26.18
Updated
22 April 2021
Requirements
4.1 and up
Size
116M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Planner 5D APK 1.26.17 Funkcje

 

Przydatny wbudowany edytor z mnóstwem ciekawych funkcji

 

Na początek użytkownicy Androida w Planner 5D będą korzystać z przydatnego edytora w aplikacji, który pozwoli im łatwo dostosować środowiska 3D. Możesz swobodnie korzystać z widoku 2D z góry lub widoku 3D z perspektywy pierwszej osoby, ponieważ z łatwością zanurzysz się w doświadczeniach związanych z projektowaniem domu. Ciesz się ciekawym projektem domu z imponującymi doświadczeniami w wirtualnej rzeczywistości, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się Plannerem 5D.

A dla tych z Was, którzy są zainteresowani, możecie rozpocząć pracę nad każdą częścią domu, korzystając z dostarczonych narzędzi i funkcji. Twórz własne plany pięter w programie Planner 5D i dowolnie ustawiaj fundamenty domu.

 

Mnóstwo realistycznych i interaktywnych materiałów projektowych

 

Zainteresowani mogą teraz korzystać z wielu materiałów projektowych w aplikacji, co znacznie ułatwi korzystanie z ogólnych funkcji w aplikacji. Zapraszam do zapoznania się z dziesiątkami różnych katalogów w aplikacji, które składają się z wielu elementów, których możesz użyć w swoim projekcie. Wypróbuj ponad 3000 różnych elementów z realistycznymi modelami 3D i fizyką w aplikacji, które z łatwością symulują całe środowiska na podstawie Twoich pomysłów.

 

Dostosuj dowolne wybrane materiały projektowe

 

Użytkownicy Androida korzystający z Planner 5D powinni nadal wybierać niestandardowe elementy, aby materiały szablonu były bardziej dostosowane do ich konkretnych konfiguracji domowych. Dostosuj wymiary wybranych elementów, a także ich kolory i tekstury, aby lepiej pasowały do ​​wybranych motywów. Planner 5D został zaprojektowany, aby uprzyjemnić projektowanie domu.

 

Rób wciągające obrazy swoich projektów

 

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz projekty domu, czy po prostu chcesz uchwycić wyjątkowy moment, użytkownicy Androida mogą robić krótkie migawki swoich dzieł architektonicznych i artystycznych w aplikacji Planner 5D. Proszę spojrzeć na realistyczne obrazy, które zapewniają wciągające wrażenia zmysłowe. Jednocześnie powinieneś zapoznać się z niesamowitą wizją 3D Planner 5D, która sprawi, że Twoje wrażenia z projektowania będą jeszcze bardziej wciągające. W połączeniu z trybem wirtualnej rzeczywistości aplikacji możesz całkowicie pochłonąć się w domach.

 

 

Wniosek

 

Planner 5D to idealna aplikacja na smartfony, jeśli interesuje Cię budowanie prawdziwych domów lub eksperymentowanie z różnymi fascynującymi koncepcjami architektonicznymi. Tutaj intrygujący program na smartfony ma mnóstwo pomocnych rozwiązań do wyboru. Jednocześnie będzie to o wiele przyjemniejsze dzięki darmowej i odblokowanej wersji aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej.

What's new

You ask - we listen! This update contains a long awaited Knowledge Base section with hundreds of tips and answers available in one tap of your finger. Please enjoy and lets us know what else we need to add at [email protected]

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *