Pokémon GO APK 0.193.3 (Unlimited Money)

0.213.2

New! Now you can battle other Pokémon GO Trainers online! Try the GO Battle League today!
4.1/5 Votes: 14,658,735
Developer
Niantic Inc.
Version
0.213.2
Updated
23 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Pokemon GO APK 0.193.3

 

Zapewnia bezprecedensowe nowe doświadczenia

 

Do aktywacji gry wykorzystywana jest kamera mobilna gracza i sygnał GPS. Gra pokaże ci dzikie Pokemony, które można znaleźć na ulicach świata rzeczywistego. Samo spacerowanie przyniosłoby dużą liczbę Pokemonów.

Jeśli je uruchomisz i klikniesz, pojawi się Pokebattle. Szybko dogonić Pokemona, który właśnie się pojawił, używając swojej zwinności. Gracze będą zdobywać rangi w miarę postępów w grze, a wkrótce zostaną Mistrzami Pokemonów.

 

Prawdziwy trener pokemonów

 

Czy jesteś długoletnim fanem Pokemonów? Zawsze chciałeś zobaczyć, jak to jest być w trenerze? W konsekwencji jest to program, który spełni Twoje wymagania. Aby złapać nowego Pokemona, musisz najpierw pokonać dzikie Pokémony.

Gracz musi skierować Pokéballs na Pokémona na planszy. Kiedy kolorowe kółka są obecne, upewnij się, że działasz szybko i skoncentruj się na nich. Zielony pierścień oznacza łatwego do złapania Pokémona, a żółty pierścień oznacza umiarkowanie twardego Pokémona.

Podczas gry pamiętaj, że im mniejszy pierścień, tym bardziej wyśrodkowany jest ton. Pokemon może pojawić się w dowolnym miejscu. Pamiętaj jednak, że nie musisz ryzykować życia, aby schwytać lub walczyć z Pokémonami w prawdziwym świecie. Pojawią się na różne sposoby.

 

Przełomowe pomysły

 

Popularność Pokemon Go, według ekspertów, wynika z innowacyjnych innowacji i przełomów technicznych. To fantastyczne, że Niantic jest w stanie ożywić „potwora” Pokemona. Pojawiają się w codziennych scenach z życia gracza.

Większość 8x, 9x pamięta opowieść o Pokemonach z młodości. To obecnie najpopularniejsi użytkownicy mobilni na świecie. W Pokemon Go zderzają się ciekawa rozgrywka i znajome obrazy wizualne. Co więcej, chęć komunikowania się z innymi graczami zwiększyła atrakcyjność gry.

 

 

Wniosek

 

Podsumowując, Pokemon Go nie jest typową aplikacją na smartfony, ani nie jest kolejną grą Pokemon. W przeciwieństwie do innych form gier dostępnych obecnie na rynku, Pokemon Go to zupełnie inna bestia. To tak, jakby był monarchą własnej domeny.

Czy szokujące jest widzieć Gastly’ego w mało znanym sąsiedzkim parku lub przed rzeźbą, której nigdy wcześniej nie widziałeś?

 

Podekscytowanie słuchaniem Oddish, którego nigdy wcześniej nie widziałeś, nie zawsze jest odczuwalne. Czy kryje się odrobina prawdy, która po prostu tkwi w twojej dłoni, obok papryki w Tesco?

Bez wątpienia Pokemon Go zapewnia nie tylko niezrównane wrażenia z rozgrywki, ale także pomaga w odkrywaniu nowych rzeczy. Każde miejsce, które odwiedzasz po raz pierwszy.

Co więcej, ten jedyny w swoim rodzaju program pomaga w nawiązywaniu kontaktów i zapoznawaniu się z ludźmi w Twoim najbliższym otoczeniu. Co może być lepszego niż poznawanie nowych ludzi?

Dzięki tej grze użytkownicy poznali łatwo dostępną przyszłość modeli rzeczywistości rozszerzonej. Technologia staje się bardziej wyrafinowana niż kiedykolwiek wcześniej.

What's new

Trainers, there’s always something new in Pokémon GO!

- Are you ready for Pokémon GO Fest 2021? Every Legendary Pokémon discovered in Pokémon GO so far will be appearing in five-star raids during the event!
- Various quality-of-life updates have been made.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.