Polarr Photo Editor APK 6.0.39 (Unlocked)

6.0.40

Polarr is the easiest app to create your own aesthetics and share with others.
4.0/5 Votes: 79,383
Developer
Polarr
Version
6.0.40
Updated
30 April 2021
Requirements
8.0 and up
Size
47M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Edytor zdjęć Polarr APK 6.0.39 Funkcje

 

Prosta, ale potężna aplikacja do edycji zdjęć

 

Na początek użytkownicy Androida w Polarr Photo Editor docenią łatwe, ale potężne funkcje aplikacji do edycji zdjęć. Zachęcamy do eksperymentowania z podstawowym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do edycji, które pozwoli Ci łatwo przekształcić Twoją twórczą pracę. Możesz też skorzystać z wszechstronnych możliwości edycji aplikacji, które sprawią, że będzie ona znacznie bardziej wydajna i kompetentna.

 

Edycja zdjęć za pomocą ciekawych dostosowań zdjęć

 

Regulowane nakładki Polarr Photo Editor i szczegółowe tryby mieszania pomogą Ci łatwo i wydajnie zoptymalizować ogólne wrażenia wizualne dla tych z Was, którzy są zainteresowani wspaniałymi wrażeniami z edycji zdjęć. Poznaj zabawne ustawienia i efekty obiektywu, aby uzyskać mnóstwo technicznych efektów.

 

Mnóstwo ciekawych i konfigurowalnych filtrów

 

Gdy zapoznasz się z funkcjonalnością aplikacji, zaczniesz korzystać z dostępnych filtrów w Edytorze zdjęć Polarr, które pozwolą Ci na łatwą edycję zdjęć za pomocą filtrów aplikacji. Zachęcamy do przeglądania szerokiej gamy przydatnych filtrów stworzonych przez doświadczonych redaktorów. Możesz też baw się dobrze, tworząc własne spersonalizowane filtry z różnymi ekskluzywnymi efektami. Dzięki spersonalizowanym filtrom możesz wprowadzać nowe ulepszenia do swoich zdjęć i publikować je online, aby każdy mógł z nich korzystać.

 

Wprowadź proste i skuteczne zmiany w swoich obrazach

 

Jeśli szukasz szybkiego sposobu na łatwe i wydajne dostosowywanie zdjęć, zacznij korzystać z dostępnych trybów mieszania, które umożliwią wprowadzanie zarówno dramatycznych, jak i subtelnych zmian w niektórych wybranych zdjęciach. Realistyczne efekty, takie jak pogoda, chmury, rozlane światło i inne, dodają witalności i innych znaczeń estetycznych Twoim pracom artystycznym. Możesz też użyć ustawień wstępnych edytora zdjęć Polarr, aby zbudować bichromię na swoich obrazach.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida będą mieli również dostęp do innej popularnej aplikacji do edycji zdjęć, oprócz VSCO i Enlight Pixaloop. To narzędzie pozwoli Ci na całkowite ulepszenie Twoich zdjęć. Aby skonfigurować swoje prace artystyczne, edytuj i poznaj funkcje edytora zdjęć Polarr. Nawet dzięki bezpłatnej i odblokowanej wersji aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej będziesz mieć wiele wymówek, aby zacząć z niej korzystać.

What's new

Bug fixes and stability improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *