PowerDirector APK 9.0.1 (Premium Unlocked)

9.4.1

PowerDirector – The best full-featured video editor and video maker. Add music, transitions, motion titles, effects, emoji, background, filters and etc.
4.5/5 Votes: 1,558,017
Developer
Cyberlink Corp
Version
9.4.1
Updated
July 15, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
100M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PowerDirector APK 9.0.1 Funkcje

 

Wygodny i użyteczny edytor

 

Na początek gracze na Androida będą mieli dostęp do prostego i intuicyjnego edytora wideo PowerDirector, który pozwala na wprowadzanie wielu przydatnych dostosowań wizualnych w ciągu kilku sekund. W rezultacie wszystko, co musisz zrobić, to wybrać docelowe filmy, a następnie zastosować do nich różne zmiany, po prostu je klikając.

Zacznij od unikalnych widoków przewijania do przodu i w zwolnionym tempie, aby przyspieszyć lub spowolnić określone obrazy. Dzięki tym podstawowym, ale intrygującym funkcjom możesz tworzyć wyjątkowe i zabawne klipy. Jeśli Twoje filmy zostały nagrane szybko i są rozmazane, możesz łatwo ustabilizować obrazy za pomocą wbudowanych ustawień stabilizatora, które mogą działać niesamowicie dobrze na prawie każdym aparacie.

 

Dziesiątki potężnych narzędzi

 

Znajdziesz również doskonałe oprogramowanie do edycji w grach z niesamowitymi aplikacjami, jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem wysokiej jakości filmów i chcesz w pełni wykorzystać możliwości sprzętu swojego urządzenia. Przyjrzyj się niesamowitym narzędziom do edycji wideo, które masz do dyspozycji.

Na początek użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp do licznych filmów i ścieżek audio, które zostały odpowiednio zaaranżowane, aby zapewnić jak najprzyjemniejsze wrażenia w intuicyjnym interfejsie edytora wideo. Mając to na uwadze, możesz szybko przycinać, łamać i obracać filmy za pomocą kilku poleceń dotykowych. W edytorze dostosuj osie czasu różnych klipów, zdjęć i ścieżek audio.

 

Dodaj efekty i inne elementy

 

Użytkownicy Androida w PowerDirector otrzymają wiele różnych efektów wizualnych i elementów dla swoich plików, które mogą prowadzić do ostatecznych cięć, oprócz edytowanych obrazów. W rezultacie możesz zacząć od prostych elementów sterujących gestami, aby dodać różne efekty i przejścia do swoich filmów.

Aby łatwo tworzyć ścieżki wideo, wybierz ulubione obrazy i połącz je z określonymi filmami za pomocą edytora zdjęć wideo. Użyj dostępnego edytora tekstu, aby dodawać ścieżki tekstowe i wprowadzać różne zmiany. Alternatywnie możesz włączyć do swoich filmów oszałamiające pętle audio i muzyczne, aby były bardziej kolorowe. Możliwości są nieograniczone, a dzięki dogłębnym dostosowaniom każdego efektu zawsze znajdziesz wszystko, czego chcesz.

 

Szybkie i łatwe produkcje wideo

 

Mówiąc o tym, jeśli szukasz poręcznej aplikacji na smartfony, która może z łatwością tworzyć piękne filmy w wysokim standardzie, genialne funkcje PowerDirector są nadal dostępne. Z drugiej strony oprogramowanie pomaga użytkownikom Androida w łatwym przesyłaniu filmów, zdjęć i plików audio. Możesz także wygodnie budować i modyfikować swoje ścieżki wideo za pomocą przyjaznych dla użytkownika interfejsów edytora.

Co więcej, obsługa 64-bitów może zapewnić płynne i niezawodne odtwarzanie filmów podczas ich edycji. Nigdy nie masz problemów z tworzeniem lub przesyłaniem pięknych obrazów, które są dostępne w rozdzielczości 720p, Full HD, a nawet 4K. Wyeksportuj filmy tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Wniosek

 

Niemniej jednak PowerDirector jest idealną aplikacją na smartfony do ogólnej edycji filmów, ponieważ zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi i dobrze zoptymalizowaną funkcjonalność. Dzięki temu aplikacje na Androida mogą w pełni wykorzystać możliwości edycji wideo. A ponieważ wersja pro oprogramowania jest całkowicie bezpłatna i odblokowana na naszej stronie internetowej, możesz teraz korzystać z najwyższej jakości edycji wideo, kiedy tylko chcesz.

What's new

New Version 9.4.1
• Bug fixes and performance improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *