Pro Graphics Toolkit APK 0.19.2 (Paid Patched)

0.19.8

  • Payment
PGT: Pro Graphics Toolkit is a launcher utility that can change graphics settings, optimize fps and boost gaming performance with unique features like Best settings, Zero lag & Battery Saver mode, Potato graphics, GPU Optimization, Hardware-Accelerated Rendering, Dark Theme etc
4.2/5 Votes: 45,621
Developer
Trilokia Inc.
Version
0.19.8
Updated
July 13, 2021
Requirements
4.3 and up
Size
3.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pro Graphics Toolkit APK 0.19.2 Funkcje

 

Szybko wybierz najlepsze ustawienie dla swoich urządzeń

 

Na początek każdy, kto szuka szybkich wrażeń podczas grania w PUBG, będzie mógł cieszyć się wszystkimi gotowymi konfiguracjami dostępnymi w narzędziu PUB Gfx Tool. Gracze mogą tutaj wybierać spośród ponad 1000 wbudowanych ustawień dla dowolnego urządzenia z systemem Android. Dzięki setkom modeli do wyboru znalezienie najlepszych ustawień dla gadżetów byłoby łatwe. W rezultacie za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz doświadczyć szybkiej i przyjemnej rozgrywki ze zmniejszoną grafiką.

 

Wybierz inny wariant gry na swoich urządzeniach

 

Z drugiej strony narzędzie PUB Gfx Tool zapewnia ustawienia wariantów dla konkretnych instalacji dla tych z was, którzy mają nieautoryzowane wersje PUBG Mobile zbudowane na urządzeniach mobilnych. Tutaj możesz wybrać wersję wariantu, z którego korzystasz, a system będzie w pełni dostosowany do ich obu. W rezultacie inne funkcje aplikacji będą również lepiej sponsorowane.

 

Dokonaj pewnych zmian w Ustawieniach podstawowych

 

Dla tych z Was, którzy lubią ręczne sterowanie, oprogramowanie ma również mnóstwo opcji dostosowywania w ich Ustawieniach podstawowych, które nowi użytkownicy mogą wypróbować. Tutaj możesz dostosować rozdzielczość i jakość grafiki swoich zdjęć. Zachęcamy do dokonywania właściwych wyborów w oparciu o możliwości sprzętowe, aby zapewnić płynną i przyjemną pracę z ulepszoną grafiką.

PUB Gfx Tool ma również niesamowite ustawienie FPS, które pomaga wygładzić rozgrywkę, a także ekskluzywne typy grafiki, które pozwalają wybierać między różnymi ustawieniami wizualnymi, aby poprawić wrażenia z gry. Zapraszam do eksperymentowania z efektami naturalnymi, dramatycznymi, teatralnymi i innymi.

 

Skorzystaj z zaawansowanych ustawień

 

Gracze na Androida wprowadzą pełne poprawki w kodzie i poprawią rozgrywkę, zagłębiając się w głębsze opcje narzędzia PUB Gfx Tool.

Zacznij od nadania priorytetu grom PUBG Mobile dzięki Memory Boost, aby mieć pewność, że ma największą dostępną moc urządzenia. Dodatkowo zapewnij sobie konkurencyjną rozgrywkę Battle Royale dzięki trybowi Zero Lag, który pozwala cieszyć się płynną rozgrywką przy stałej liczbie klatek na sekundę przez cały czas.

PUB Gfx Tool idzie jeszcze dalej, pozwalając użytkownikom przekształcać swoje postacie w grafikę ziemniaczaną z zabawnymi interakcjami. Możesz też użyć renderowania z akceleracją sprzętową, aby w pełni wykorzystać możliwości komputera.

 

Wniosek

 

PUB Gfx Tool to łatwe i interesujące narzędzie, które pomoże graczom na Androida w pełni wykorzystać ich wrażenia z gry dzięki PUBG Mobile. Możesz dowolnie zmieniać gry w dowolny sposób i pamiętaj o dobrej zabawie z całkowicie darmową aplikacją na naszej stronie internetowej.

What's new

*Added support for 0.15X version(Global, India, Korean, Vietnam, Taiwan)
🔧Join PGT/PGT+ support group @ https://t.me/android_pgt
❤️Please review the app on the store, it helps us a lot❤️

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *