Red Ball 4 APK (Unlocked)

1.4.21

Red Alert!
4.5/5 Votes: 2,382,800
Developer
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Version
1.4.21
Updated
July 10, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Red Ball 4 APK 1.4.21

 

Prosty i intuicyjny

 

Na początek gra wprowadza graczy na Androida w zabawne i ekscytujące sterowanie dotykowe, które pozwalają skutecznie kontrolować czerwoną piłkę. Używaj dotykowych elementów sterujących, aby zmieniać kierunki, przeskakiwać nad przeszkodami i precyzyjnie wylądować na potworze. Nie wspominając o tym, że praktyczna mechanika poprawi płynność twoich ruchów.

Co więcej, możesz podłączyć swoje urządzenia z Androidem do zewnętrznego kontrolera. Będzie to wymagało obsługi kontrolera HID, co umożliwi korzystanie z konsoli podobnych do konsoli na urządzeniach mobilnych.

 

Całkowicie nowa przygoda Red Ball

 

Kiedy podążasz za naszym małym czerwonym bohaterem w jego dążeniu do pokonania złych kwadratów, odkryjesz zupełnie nową przygodę Red Ball. Weź udział w serii intrygujących przygód, które przeniosą Cię na ponad 75 różnych poziomów z różnymi konfiguracjami i przeszkodami.

Co więcej, gra będzie bardzo intuicyjna i przyjemna na wczesnych etapach, ze względu na dość eskalowane trudności. I nie zostaniesz pokonany przez zwiększoną złożoność, gdy przejdziesz do następnych.

Pogrążając się w odświeżających przygodach Red Ball 4, napotkasz nowe historie, podejmiesz nowe wyzwania i pokonasz różnorodne przeszkody.

 

Różne przeszkody

 

Zainteresowanym Red Ball 4 zaoferuje również graczom możliwość swobodnego korzystania z niesamowitej rozgrywki biegacza i platformówki na wielu mapach. Znajdziesz się w wielu ustawieniach i środowiskach. Korzystaj z interaktywnych elementów w swoim otoczeniu, aby pokonywać przeszkody, unikać pułapek, rozwiązywać zagadki i awansować.

 

Twardzi wrogowie i epiccy bossowie

 

Ponadto, odkrywając nowe krainy, staniesz twarzą w twarz z zaciekłymi wrogami i niesamowitymi bossami z kwadratowych armii. Rzuć wyzwanie wielu wrogom o różnych umiejętnościach i zdolnościach oraz opracuj własną taktykę, aby pokonać ich w unikalnych etapach. Odrzuć sługusy, wskakując na nie. Dowiedz się, jak porusza się każdy szef, jak wykorzystać otoczenie na swoją korzyść i jak go pokonać. Oczywiście nie zapomnij o fantastycznych nagrodach, które otrzymasz po ukończeniu poziomów.

 

 

Wniosek

 

Red Ball 4 powinien znajdować się na Twojej liście gier, w które możesz zagrać, jeśli lubisz Rolling Sky i inne podobne gry. Z drugiej strony przewijany biegacz i platformówka pozwala graczom w pełni zanurzyć się w ich uzależniających potyczkach w grze. Nie wspominając o tym, że będziesz mieć dostęp do naszej w pełni odblokowanej rozgrywki, która jest również dostępna za darmo.

What's new

Many optimisations and bug fixes to enhance your gaming experience

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.