Remini APK 1.5.1 (Premium Unlocked)

1.5.9

Remini makes old, blurred or low quality photos taken with old cameras or mobile phones to high-definition and clarity.
4.6/5 Votes: 907,713
Developer
Splice Video Editor
Version
1.5.9
Updated
July 16, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
43M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Remini APK 1.5.1

 

Pracuj dobrze ze wszystkimi dostępnymi materiałami na swoich urządzeniach

 

Na początek użytkownicy Androida w Remini będą mogli edytować wszystkie filmy i obrazy przechowywane na swoich smartfonach. Zachęcamy do korzystania z w pełni funkcjonalnej aplikacji na dowolnym wybranym filmie. Po prostu wybierz obrazy lub filmy, z którymi chcesz pracować. Wybierz żądane rodzaje edycji. I umożliwiają wykorzystanie doskonałych efektów wizualnych w pracach twórczych.

 

Popraw swoje stare lub niskiej jakości zdjęcia

 

Zainteresowani mogą szybko naprawić źle zrobione zdjęcia lub stare zdjęcia, które wymagają pełnej renowacji, za pomocą fantastycznej aplikacji mobilnej. Po prostu wybierz swoje zdjęcia i użyj Remini, aby szybko poprawić jakość obrazów. Popraw jakość zdjęć w niskiej rozdzielczości, aby tworzyć lepiej wyglądające zdjęcia, dokładniejsze nagrania i nie tylko.

 

Pokoloruj zdjęcia z poprzedniego stulecia

 

Aby aplikacja była jeszcze bardziej wydajna, Remini dodaje możliwość edycji i kolorowania obrazów z poprzedniego stulecia, co pozwala skutecznie przywracać cenne rodzinne zdjęcia. Wreszcie ujawniają się kolorowi dziadkowie, których kiedykolwiek widziałeś w czerni i bieli. Alternatywnie możesz ożywić stare wspomnienia, używając kolorowych wersji swoich starych zdjęć.

 

Szybko ulepszaj swoje filmy

 

Ponadto użytkownicy Androida mogą łatwo poprawić jakość wideo swoich zniekształconych obrazów, naprawiając jasność i rozdzielczość. Po prostu zaimportuj materiał filmowy, z którym chcesz pracować, i pozwól Remini łatać rozmyte klatki jedna po drugiej. Zapewni to wspaniałe wrażenia wideo na urządzeniach mobilnych i umożliwi łatwe łatanie wszelkich filmów, które zostały nieprawidłowo nagrane.

 

 

Wniosek

 

Remini z pewnością uzupełni twoją listę fajnych programów do edycji zdjęć, takich jak PicsArt i inne, dla tych z was, którzy są w to zaangażowani. Pomoże Ci z łatwością poradzić sobie z kilkoma trudnymi i niewygodnymi zadaniami edycji dzięki prostym, specjalnym i skutecznym funkcjom edycji. Po prostu kliknij obrazy lub filmy i włącz funkcjonalność aplikacji. Dodatkowo, dzięki bezpłatnej i odblokowanej aplikacji na naszej stronie internetowej, będziesz miał jeszcze więcej powodów, by się nią cieszyć.

What's new

Hello Remini Users,
It's a great day to try our Enhance feature! We just fixed a little bug that improves the overall performance.
Cheers
The Remini Team

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.