Resso APK 1.35.3 (Unlocked/Removed Ads)

1.44.0

We believe enjoying music is more than pressing play. Resso is a music streaming app that lets you express yourself and connect with others through tracks you love and the ones you'll soon discover.
4.3/5 Votes: 670,648
Developer
Moon Video Inc.
Version
1.44.0
Updated
July 21, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Resso APK 1.35.3

 

Ciesz się ogromną biblioteką muzyczną online

 

Na początek użytkownicy Androida w Resso będą mieli dostęp do ogromnej biblioteki muzycznej online, która zawiera tysiące oficjalnie licencjonowanych utworów. Poznaj wysokiej jakości piosenki o wyjątkowym brzmieniu, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających audiofilów. A dzięki regularnym aktualizacjom aplikacja bez wątpienia zapewni Ci najlepsze wrażenia muzyczne.

 

Genialne sugestie muzyczne

 

Aplikacja zapewnia również wiele niestandardowych doświadczeń, aby łatwo udostępnić użytkownikom Androida ich ulubione utwory Resso. Możesz wybierać utwory w oparciu o najnowsze nastroje i wyszukiwane słowa kluczowe. W Resso znajdziesz szeroką gamę niesamowitych wydarzeń muzycznych, a także stały dostęp do najpopularniejszych utworów z list przebojów. Ale co najważniejsze, wszyscy będą zachwyceni inteligentnymi i spersonalizowanymi doświadczeniami muzycznymi.

 

Ciesz się inteligentnymi tekstami

 

Użytkownicy będą mieli dostęp do inteligentnych tekstów muzycznych w Resso, które mają przydatne ustawienia i genialne synchronizacje, które zapewniają rozrywkę. Powinieneś śpiewać do swoich ulubionych piosenek, a teksty zakończą się, gdy będziesz czekać. Skończysz utwory bez zmiany opcji odtwarzania. Możesz szybko udostępniać swoje utwory w dowolnym serwisie społecznościowym, korzystając z dostępnych cytatów z tekstów, a także tworzyć zabawne wrażenia wizualne.

 

Twórz swoje ulubione listy odtwarzania

 

W Resso możesz szybko tworzyć listy odtwarzania swoich ulubionych utworów i układać je w dobrze zorganizowanych folderach, aby je śledzić. Wróć do nich w dowolnym momencie i słuchaj tematycznych list odtwarzania z różnorodnymi muzycznymi doznaniami. Zapraszam do słuchania wspaniałej muzyki zawartej w aplikacji i baw się dobrze z Resso.

 

Wniosek

 

Resso umożliwi użytkownikom Androida wygodne słuchanie ulubionych utworów i list odtwarzania dzięki łatwym, ale przyjemnym aplikacjom. Zapraszam do słuchania oszałamiających i wysokiej jakości utworów muzycznych aplikacji, które z pewnością zapewnią Ci rozrywkę. Co najważniejsze, nadal możesz cieszyć się w pełni funkcjonalnym programem Resso, zarówno online, jak i offline, dzięki dostępnemu modowi na naszej stronie internetowej.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.