RFS – Real Flight Simulator APK 1.3.0 (Unlocked)

1.3.7

  • Payment
*** Special discounted Price! ***
4.2/5 Votes: 110,812
Developer
RORTOS
Version
1.3.7
Updated
July 13, 2021
Requirements
4.3 and up
Size
61M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

RFS – Real Flight Simulator APK 1.3.0 Funkcje

 

Miej dostęp do własnego lotniska

 

Na początek gracze na Androida będą mieli dostęp do w pełni funkcjonującego lotniska z realistycznymi elementami w grze w RFS – Real Flight Simulator. W rezultacie Twoje lotniska będą wyposażone w intuicyjne obrazy satelitarne, które wyświetlają wszystkie aktualnie kursujące pociągi, drogę kołowania, z której kierowcy mogą zabierać pasażerów, strefę wjazdu i wyjazdu, w której pasażerowie wsiadają i wysiadają, i tak dalej. Całe Twoje wrażenia z gry byłyby o wiele ciekawsze i przyjemniejsze dzięki autentycznym i realistycznym budynkom 3D.

 

Doświadcz swojej pracy w Kontroli Ruchu Lotniczego

 

Przed wejściem na pokład gracze mogą otrzymać różne przydatne aktualizacje od kontroli ruchu lotniczego, aby przygotować się do nadchodzących lotów. Zapewniają one satelitarne tereny i mapy wysokości, które dostarczą wszystkich istotnych danych i informacji o nadchodzącym locie. Dokonaj uzgodnień z ATC, aby mógł zaplanować odpowiednie godziny odlotu i przylotu, a także odpowiednie trasy dla Ciebie.

Co więcej, możesz komunikować się z ATC w dowolnym momencie lotu za pomocą immersyjnych, przegubowych procedur i komunikacji ATC. Faceci w ATC powinni sprawdzić i zaktualizować wszystkie ważne częstotliwości. Sprawdź ATIS, GROUND TOWER, APROACH i inne parametry.

 

Zapraszam do sprawdzenia swojego samolotu

 

RFS – Real Flight Simulator pozwala graczom swobodnie przeglądać swoje samoloty i dostosowywać je, aby ćwiczyć przed kolejnymi lotami. Aby dokonać regulacji przyrządów i wskaźników samolotu, zacznij od zaawansowanego systemu wielopanelowego. Powinieneś także przeprowadzić inspekcje na samolotach, aby upewnić się, że są w dobrym stanie. W swoich kokpitach 3D spójrz na elementy operacyjne i światła, a także kontrolery. W rezultacie gracze mogą również otrzymać własne malowania na każdym samolocie, co jest po prostu niesamowite.

 

Poznaj dogłębny system kontroli

 

RFS – Real Flight Simulator zapewni także graczom z Androidem możliwość dogłębnej kontroli, która zapewnia pełny nadzór i zwrotność nad samolotem, gdy jesteś na pokładzie. Możesz uzyskać dostęp do wyrafinowanego schematu wielopanelowego, który obejmuje wszystkie opcje sterowania samolotem.

Zapraszam do korzystania z wykresu, silników, paliwa, FMS, wysokościomierza/Anemo i innych instrumentów do wyszukiwania różnych instrumentów. Za pomocą intuicyjnych wskaźników można również uzyskać informacje o prędkości w powietrzu / ziemi / prędkości pionowej, wysokości AGL / ASM, ETE Next / Dest, naziemnej / OAT Teamp, wietrze itd. A ci, którzy pracują jako doświadczeni stewardesy, byliby zaskoczeni pełnymi danymi i szczegółami.

 

Wniosek

 

RFS – Real Flight Simulator to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych symulatorów lotu dla graczy na Androida, których można doświadczyć na urządzeniach przenośnych, dzięki dogłębnej i wciągającej rozgrywce. Nie tylko ze względu na doskonałą grafikę i rozgrywkę, ale także z powodu dostępnej elastyczności. Nie rozumiemy, dlaczego nie powinieneś cieszyć się grą teraz, gdy jest całkowicie odblokowana i dostępna do pobrania na naszej stronie internetowej.

What's new

- New aircraft B747-8F
- New dedicated aprons for oversized cargo aircraft
- Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.