Roblox 2.467.418182 APK (Menu)

2.487.426768

* LIMITED TIME PROMO (July 23 - August 18): Get ready for a sand-tastic summer with the Hey Summer Shades, Summer Wizard Hat, and Beach Bucket Backpack accessories from the Avatar Shop! *
4.4/5 Votes: 22,863,101
Developer
Roblox Corporation
Version
2.487.426768
Updated
July 22, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
121M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Roblox 2.467.418182 Funkcje APK

 

Zoptymalizowane sterowanie dla urządzeń z ekranem dotykowym

 

Na początek gra ma proste i zoptymalizowane sterowanie urządzeniami z ekranem dotykowym, co ułatwia użytkownikom Androida przyzwyczajenie się do gry. Zapoznasz się także z przyjaznymi dla użytkownika i intuicyjnymi interfejsami. Większość gier będzie działać na urządzeniach mobilnych i będziesz się dobrze bawić grając w nie.

 

Odkrywaj miliony światów

 

Roblox to nie tylko gra. Tutaj ludzie będą mieli okazję odkryć świat rozrywki, ciesząc się niesamowitymi grami lub po prostu usiąść i zrelaksować się, relaksując się z jednym i drugim. Gra zawiera obecnie miliony różnych światów, które gracze mogą odkrywać. W każdym świecie znajdziesz się w zupełnie innych grach z różnymi konfiguracjami.

Co więcej, w niektórych światach możesz po prostu spotkać się z innymi graczami i porozmawiać, zamiast spędzać czas na walce. Dzięki rosnącej bibliotece różnych map z pewnością spodoba ci się gra.

 

Wiele gier w różnych stylach

 

W większości części świata gracze Roblox otrzymają dostęp do setek różnych gier opracowanych przez własnych graczy społeczności. W tej niesamowitej aplikacji możesz wypróbować różne style gry i grać w różne gry.

Gry Roblox są podzielone na kilka kategorii, w tym strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, gry fabularne, rozwiązywanie zagadek, strategie, symulacje i tak dalej, z rozgrywką od łatwej do trudnej. Przeglądając ich obszerną bibliotekę, z pewnością natkniesz się na niektóre ze swoich ulubionych.

 

Wciągająca wieloplatformowa rozgrywka

 

Roblox obsługuje również inne platformy rozrywkowe, takie jak komputery PC, Xbox, iOS i zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej. W rezultacie będziesz mógł cieszyć się grą, mając jednocześnie najlepsze możliwe wrażenia z gier przenośnych. Roblox jest dostępny na różnych urządzeniach i można w nie grać w dowolnym momencie. Połącz się ze znajomymi i milionami innych graczy online z całego świata, którzy również grają na różnych urządzeniach.

 

Wniosek

 

Roblox to najlepszy świat gier dla każdego, kto interesuje się grami niezależnymi na Androida. W rezultacie dzięki grze będziesz mógł grać w setki niesamowitych tytułów bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

What's new

To make Roblox work better for you, we deliver updates regularly. These updates include bug fixes and improvements for speed and reliability.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.