Root Checker Pro 1.6.3 (Patched)

Varies with device

Verify proper root (superuser or su) access is configured and working using Root Checker! Free, fast, easy, and used on over 50 million Android devices, Root Checker shows the user whether or not root (superuser) access is properly installed and working.
4.0/5 Votes: 4,515
Developer
joeykrim
Version
Varies with device
Updated
January 25, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Root Checker Pro 1.6.3 Funkcje

 

Sprawdzone metody sprawdzania dla wszystkich użytkowników Androida

 

Na początek użytkownicy Androida mogą być pewni, że ich urządzenia są w dobrych rękach, ponieważ Root Checker zapewnia niesamowite metody testowania, które zapewniają najbardziej niezawodną wydajność. Co więcej, dzięki sprawdzonej technologii nie musisz martwić się o ochronę lub wydajność swoich komputerów. W rezultacie otrzymasz wyniki testów w ciągu kilku sekund. Co więcej, aplikacja będzie miała wiele intrygujących funkcji, które z pewnością Ci się spodobają.

 

Gwarantowana niezawodność potwierdzona przez miliony ludzi

 

Root Checker jest proszony o dostarczenie odpowiednich analiz i wskazówek, których będziesz potrzebować w tej kwestii rootowania, z ponad 10 milionami użytkowników w 180 różnych krajach z całego świata. W rezultacie zaczniesz testować swoje urządzenia przez Root Checker i uzyskasz szczegółowe informacje na temat statusu roota, stanu systemu i ochrony. Co więcej, dzięki ponad 5-letniemu doświadczeniu, oprogramowanie bez wątpienia dostarczy najbardziej wiarygodnych danych.

 

Sprawdź niesamowite globalne wyniki w zakresie korzeni

 

Root Checker Pro oferuje również pełne wyniki instalacji root ze wszystkich różnych urządzeń, które nagrali dla tych z was, którzy są zaangażowani. Root Checker to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji, do której możesz przyjść, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmach rootujących po 5 latach, z ponad 2000 różnymi wersjami Androida i 5 milionami użytkowników.

 

Imponujące i edukacyjne informacje dla wszystkich użytkowników Androida

 

Ponadto oprogramowanie oferuje bogactwo cennej wiedzy dla potencjalnych użytkowników, którzy są zainteresowani rootowaniem swoich smartfonów. Kompleksowe przewodniki Root Checker nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o rootowaniu i jak poprawnie zrootować telefon z Androidem. Co więcej, każde z urządzeń z Androidem miałoby unikalne szczegóły, co jest niezwykle przydatne.

 

Wniosek

 

Posiada wiele pomocnych funkcji. Root Checker Pro to bez wątpienia jedna z najbardziej przydatnych aplikacji dla osób zainteresowanych branżą rootowania. Co więcej, dzięki naszej w pełni aktywowanej wersji gry, będziesz mógł w pełni wykorzystać jej potencjał bez konieczności wydawania czegokolwiek.

What's new

** Added Like buttons and counters for Root Basics
** Added swipe to refresh for Verify Root
** Added Rankings for most popular
** Added Welcome Screens for first-time users
** Bug fixes and performance improvements

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.