Root Explorer Pro APK 4.9.2 (Full Optimized)

4.10.1

  • Payment
Root Explorer is the ultimate file manager for root users. Access the whole of android's file system (including the elusive data folder!).
4.3/5 Votes: 32,652
Developer
Speed Software
Version
4.10.1
Updated
July 16, 2021
Requirements
4.0 and up
Size
4.5M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Root Explorer Pro APK 4.9.2

 

Wykorzystaj swój potężny sprzęt

 

Na początek aplikacja pozwoli Ci w pełni wykorzystać w pełni odblokowany sprzęt, zapewniając doskonałe wyniki. Dzięki dobrze zoptymalizowanemu oprogramowaniu do zarządzania plikami możesz się zrelaksować i obserwować, jak operacje na plikach kończą się w ciągu kilku sekund.

Co więcej, możesz wykonywać różne czynności związane z zarządzaniem, korzystając z wielu kart dostępnych za pomocą kilku szybkich dotknięć. Po skonfigurowaniu oddzielnych procesów na każdej karcie poruszanie się po nich jest również łatwe. Aby skutecznie poruszać się po zakładkach, skorzystaj z prostych funkcji dotyku i ruchu.

Nie wspominając już o tym, że Root Explorer umożliwiłby uruchamianie długotrwałych zadań w tle.

 

Szybko zlokalizuj i wyszukaj docelowe pliki

 

Użytkownicy Androida mieliby teraz dostęp do krótkich i łatwych narzędzi nawigacyjnych, dzięki czemu będzie to znacznie łatwiejsze i bardziej zrelaksowane. Zacznij od skorzystania z zaawansowanej funkcji wyszukiwania, aby znaleźć wszystkie pliki, których szukasz na swoim komputerze.

Twórz nowe skróty, korzystając z opcji skrótów, aby skutecznie przypinać wspólne pliki i katalogi do ekranu głównego aplikacji. Następnie zostaniesz poprowadzony do preferowanych pozycji plików za pomocą jednego dotknięcia. Możesz także dodać zakładkę do swoich plików i wznowić pracę nad nimi od miejsca, w którym zostało przerwane, co jest bardzo przydatne.

 

Wiele niesamowitych funkcji do zarządzania plikami

 

Będziesz mieć również dostęp do różnych unikalnych i cennych narzędzi do zarządzania, ponieważ jest to menedżer plików. Zachęcamy do sprawdzenia właściwości plików i katalogów, w tym ich wag, dat, sum kontrolnych MD 5 i nie tylko.

Będziesz mieć również dostęp do wielu pomocnych narzędzi do zarządzania, takich jak szybkie przesyłanie plików, łatwe sortowanie plików i tak dalej. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz łatwo wysłać swoje pliki przez e-mail, Bluetooth, sieć lokalną, FTP i inne dostępne połączenia za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

 

Przydatne opcje przeglądania i edycji dla różnych plików

 

Twórcy dodali także szereg fascynujących i przydatnych narzędzi do edycji plików, aby oprogramowanie było bardziej wydajne. W rezultacie możesz zacząć od korzystania z opcji Otwórz za pomocą, aby otworzyć pliki w różnych aplikacjach.

Dzięki dostępnemu edytorowi tekstu możesz wyświetlić zawartość dowolnych plików za pomocą jednego dotknięcia. Możesz dokonywać w nich dowolnych modyfikacji. Możesz także użyć wbudowanej przeglądarki bazy danych SQLite, która nie jest dostępna w większości powiązanych aplikacji.

 

Wniosek

 

Ta aplikacja może być niezwykle potężna i pomocna dla kompetentnych użytkowników Androida, ponieważ pomaga przeglądać i wykonywać różne interesujące zadania na zrootowanych urządzeniach. Jeśli jesteś fanem znanego ES File Explorer Managera, ten program będzie prawie tak samo fascynujący, jeśli nie bardziej.

What's new

• Added yellow, blue, red and white options for folder color in preferences
• Display music icon for .flac files

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.