Score Hero APK 2.68 (Unlimited Money)

2.75

Immersive free flowing 3D Score! Gameplay lets you control the action. Split defences with precise through balls, or bend shots into the top corner, putting you in control for an unrivalled mobile soccer experience.
4.2/5 Votes: 6,904,818
Developer
First Touch Games Ltd.
Version
2.75
Updated
April 6, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
95M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Punktacja Hero APK 2.68 Funkcje

 

Zapraszam do dostosowywania

 

Gracze w Score Hero od razu będą mieli dostęp do całkowicie konfigurowalnych modyfikacji postaci. Możesz budować unikalne postacie o wielu różnych cechach, takich jak fryzury, zarost, fizyka, mundury, liczby, akcesoria i nie tylko.

Twórz fajnych bohaterów o wyrazistym wyglądzie i osobowościach do wykorzystania na polu bitwy. Rywalizuj z najlepszymi graczami w grze, przynosząc honor swojemu krajowi.

Ponadto istnieją dostosowania w grze, których możesz użyć, jeśli chcesz dostosować swój wygląd po wejściu do gry.

 

Intuicyjna i wciągająca rozgrywka

 

FScore Hero wprowadza graczy w wysoce otwartą rozgrywkę oprócz podstawowych elementów sterujących. Dzięki intuicyjnym funkcjom możesz szybko zapoznać się z grą i doskonalić swoje umiejętności. Nie myśl jednak, że opanowałeś jeszcze grę; kolejne etapy będą tylko trudniejsze. Ale nie martw się, będziesz wracać po więcej dzięki wciągającej rozgrywce.

 

Setki różnych poziomów

 

Score Hero ma obecnie ponad 660 poziomów, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w ekscytującej i wciągającej rozgrywce. – jeden ma własną kolekcję funkcji i wyzwań, które na pewno Ci się spodobają.

Nie wspominając o tym, że rosnąca trudność gry sprawi, że będzie ona interesująca tak długo, jak to możliwe. Z każdą aktualizacją dodawane są kolejne poziomy, a gra będzie sprawiać jeszcze większą przyjemność.

 

Odkryj ciekawy tryb kariery

 

Gdy tylko zaczniesz grać w Score Hero, będziesz mógł wejść do fantastycznego trybu kariery, w którym rozpoczniesz własną przygodę. Zacznij od dołu i wspinaj się w górę rankingów, aby móc grać dla jednych z najlepszych drużyn na świecie. Zmierz się z różnymi wrogami i zawsze walcz jak najmocniej, aby wyjść na szczyt.

Jednak dramatyczna kariera, którą masz zamiar rozpocząć, na tym się nie skończy. W rzeczywistości, żyjąc życiem piłkarza, napotkasz kilka wzlotów i upadków. Zaangażuj się w jedyne w swoim rodzaju historie, które zmienią całą Twoją karierę. Wiele możliwości czeka na Ciebie w przyszłości.

 

Wniosek

 

W Score Hero fani piłki nożnej mogą znaleźć dostęp do nigdy wcześniej nie widzianej rozgrywki. Z drugiej strony, intuicyjne i interaktywne poziomy pozwolą ci na zapoznanie się z wieloma wydarzeniami podczas meczów. W Score Hero możesz dostosować swoje postacie i podejmować własne decyzje, aby przeżyć określone ścieżki kariery.

Co więcej, jeśli lubisz takie gry, Head Soccer i Dream League Soccer mogą wzbudzić Twoją ciekawość dzięki fantastycznej rozgrywce piłkarskiej.

What's new

Version 2.75
• Bug Fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *