Shadow Fight 3 APK 1.24.2 (Frozen Enemy)

1.25.0

Legend has it that a hero will come to end the fight for shadow energy. He will have to learn three fighting styles, collect the best weapons and challenge the strongest warriors.
4.3/5 Votes: 3,239,467
Developer
Nekki - Action and Fighting Games
Version
1.25.0
Updated
July 22, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
117M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Punktacja Hero APK 2.68 Funkcje

 

Zapraszam do dostosowywania

 

Gracze w Score Hero od razu będą mieli dostęp do całkowicie konfigurowalnych modyfikacji postaci. Możesz budować unikalne postacie o wielu różnych cechach, takich jak fryzury, zarost, fizyka, mundury, liczby, akcesoria i nie tylko.

Twórz fajnych bohaterów o wyrazistym wyglądzie i osobowościach do wykorzystania na polu bitwy. Rywalizuj z najlepszymi graczami w grze, przynosząc honor swojemu krajowi.

Ponadto istnieją dostosowania w grze, których możesz użyć, jeśli chcesz dostosować swój wygląd po wejściu do gry.

 

Intuicyjna i wciągająca rozgrywka

 

FScore Hero wprowadza graczy w wysoce otwartą rozgrywkę oprócz podstawowych elementów sterujących. Dzięki intuicyjnym funkcjom możesz szybko zapoznać się z grą i doskonalić swoje umiejętności. Nie myśl jednak, że opanowałeś jeszcze grę; kolejne etapy będą tylko trudniejsze. Ale nie martw się, będziesz wracać po więcej dzięki wciągającej rozgrywce.

 

Setki różnych poziomów

 

Score Hero ma obecnie ponad 660 poziomów, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w ekscytującej i wciągającej rozgrywce. – jeden ma własną kolekcję funkcji i wyzwań, które na pewno Ci się spodobają.

Nie wspominając o tym, że rosnąca trudność gry sprawi, że będzie ona interesująca tak długo, jak to możliwe. Z każdą aktualizacją dodawane są kolejne poziomy, a gra będzie sprawiać jeszcze większą przyjemność.

 

Odkryj ciekawy tryb kariery

 

Gdy tylko zaczniesz grać w Score Hero, będziesz mógł wejść do fantastycznego trybu kariery, w którym rozpoczniesz własną przygodę. Zacznij od dołu i wspinaj się w górę rankingów, aby móc grać dla jednych z najlepszych drużyn na świecie. Zmierz się z różnymi wrogami i zawsze walcz jak najmocniej, aby wyjść na szczyt.

Jednak dramatyczna kariera, którą masz zamiar rozpocząć, na tym się nie skończy. W rzeczywistości, żyjąc życiem piłkarza, napotkasz kilka wzlotów i upadków. Zaangażuj się w jedyne w swoim rodzaju historie, które zmienią całą Twoją karierę. Wiele możliwości czeka na Ciebie w przyszłości.

 

Wniosek

 

W Score Hero fani piłki nożnej mogą znaleźć dostęp do nigdy wcześniej nie widzianej rozgrywki. Z drugiej strony, intuicyjne i interaktywne poziomy pozwolą ci na zapoznanie się z wieloma wydarzeniami podczas meczów. W Score Hero możesz dostosować swoje postacie i podejmować własne decyzje, aby przeżyć określone ścieżki kariery.

Co więcej, jeśli lubisz takie gry, Head Soccer i Dream League Soccer mogą wzbudzić Twoją ciekawość dzięki fantastycznej rozgrywce piłkarskiej.

What's new

Version 1.25.0 changes:
- Aspects, new color variations for equipment skins, are added into the game;
- Temporary Deep Color event launched with an opportunity to win a skin and some aspects;
- Many technical improvements and some UI improvements added;
- Technical support for the upcoming Marcus's Plane story chapter added.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.