Snapseed APK 2.19.1.303051424

Varies with device

Snapseed is a complete and professional photo editor developed by Google.
4.4/5 Votes: 1,400,096
Developer
Google LLC
Version
Varies with device
Updated
April 14, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Snapseed APK 2.19.1.303051424 Funkcje

 

Proste i dokładne doświadczenia związane z edycją

 

Na początek użytkownicy Androida w Snapseed skorzystają z szybkiego i dokładnego środowiska edycji, a także z licznych dostępnych dla nich zasobów. Zacznij od wybrania pędzli filtrów selektywnych, które służą do konfigurowania określonych obszarów obrazu, do których chcesz dodać filtry, efekty lub podstawowe edycje.

Jednocześnie wybrane pędzle są dostępne w różnych rozmiarach, z których każdy można szybko dostosować i dopracować, aby uzyskać bardziej szczegółową moc. W rezultacie wykonywanie szczegółowych operacji edycyjnych na urządzeniach z Androidem byłoby znacznie prostsze. W rezultacie możesz na różne sposoby dostosowywać filtrowane obrazy na urządzeniach z Androidem.

 

Zapisz swoje ustawienia osobiste

 

Możliwe jest również zapisanie używanych ustawień i tworzenie własnych ustawień wstępnych, jeśli interesują Cię określone edycje zdjęć, które utworzyłeś. W rezultacie następnym razem, gdy zdecydujesz się edytować swoje pliki, po prostu wybierz ustawienia niestandardowe i dodaj je do dowolnych obrazów, które Twoim zdaniem są odpowiednie. W rezultacie będziesz mógł szybko i wydajnie edytować swoje obrazy. Jednocześnie możesz wprowadzać drobne poprawki do obrazów za pomocą zmodyfikowanych ustawień wstępnych.

 

Wygodne użytkowanie z doświadczeniami bez reklam

 

Użytkownicy Androida nie będą niepokoić się reklamami podczas korzystania ze Snapseed, ponieważ bezpłatne oprogramowanie do edycji zdjęć pozwoli Ci na udaną edycję zdjęć. Możesz swobodnie przeszukiwać różne opcje i wprowadzać pożądane zmiany bez napotkania żadnych reklam.

 

Korzystaj z całkowicie bezpłatnej aplikacji na naszej stronie internetowej

 

Snapseed jest również bezpłatny dla wszystkich systemów Android, ponieważ możesz go pobrać ze sklepu Google Play w dowolnym momencie, bez konieczności płacenia. To samo jest dostępne w Twojej witrynie, ale wybieramy najlepszą funkcjonalność dla wszystkich użytkowników, aby każdy mógł uzyskać dostęp do aplikacji. Aby rozpocząć, wystarczy pobrać Snapseed APK z naszej strony internetowej.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida nadal będą używać w pełni funkcjonalnego oprogramowania Snapseed do edycji obrazów i poprawiania wrażeń wizualnych w swoich pracach artystycznych. Dzięki bezpłatnej wersji dostępnej dla większości konsumentów powinno to być narzędzie do edycji zdjęć dla użytkowników Androida.

What's new

• Added support for a dark theme mode in Settings

• Bug fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *