Sniper 3D Gun Shooter APK 3.29.1 (Unlimited Coins)

3.36.1

Ready for a free action-packed multiplayer FPS game? Sniper 3D is a fun free online multiplayer FPS game – fight in a multiplayer war and become the best sniper assassin in this fun free multiplayer shooting game. With free online and offline game modes, you can have fun and play anywhere, anytime.
4.1/5 Votes: 250,060
Developer
Fun Games For Free
Version
3.36.1
Updated
July 22, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
135M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sniper 3D Gun Shooter APK 3.29.1 Funkcje

 

Odsłoń się

 

Gracze w Sniper 3D zostaną pochłonięci niesamowitymi wrażeniami strzeleckimi od razu po wyjęciu z pudełka, z setkami ekscytujących misji do wykonania. Śledząc przygody naszych bohaterów, czeka Cię niesamowita rozgrywka snajperska. Podejmij się niesamowitych misji i wygraj nagrody podczas odkrywania rozgrywki.

 

Podróżuj do najbardziej niesamowitych miejsc na świecie

 

Gracze w Sniper 3D Gun Shooter będą mieli okazję polecieć do jednych z najbardziej epickich miejsc na świecie, gdzie będą odbywać się ich misje. Graj w swoją ulubioną grę snajperską na różnych polach bitew. Odkryj wciągające wrażenia podczas fotografowania w różnych sceneriach, od ogromnych drapaczy chmur po pustynie.

 

Prosta mechanika sterowania

 

Co więcej, gra zawiera prostą mechanikę sterowania, która umożliwia graczom pełniejsze wrażenia z gry. Nie trać czasu na przyzwyczajanie się do intuicyjnych elementów sterujących i ciesz się wygodnymi urządzeniami mobilnymi.

 

Graj w grę, kiedy tylko chcesz

 

Sniper 3D obejmuje rozgrywkę offline, która nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się grą, kiedy tylko chcą. Ale następnym razem, gdy będziesz lecieć samolotem lub jechać pociągiem, nie będziesz musiał się martwić, że będziesz w stanie zagrać w grę, gdy nie masz połączenia z Internetem. Mimo to gra będzie wymagała zezwolenia na połączenie internetowe w celu pobrania zawartości w grze.

Sniper 3D Gun Shooter zapewnia również funkcję tworzenia kopii zapasowych online, dzięki czemu nie musisz się martwić o utratę plików zapisu. W rezultacie wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konta w mediach społecznościowych, a Twoje postępy zostaną automatycznie zapisane po powrocie do trybu online.

 

Wniosek

 

Dzięki Sniper 3D gracze na Androida będą mogli po raz pierwszy zobaczyć niesamowite wrażenia snajperskie. Ciesz się łatwą, ale wciągającą rozgrywką, grając przeciwko innym profesjonalnym snajperom z całego świata. Co najważniejsze, nie czekaj ani sekundy, aby zdobyć nasze niesamowite mody do gier.

What's new

- New tier 26 weapon, Glacier

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.