SoloLearn APK 4.6.1 (Premium)

Varies with device

2021 Best Computer Coding Education Solution, EdTech Breakthrough Award Winner — Recognizing the best companies, products and services in the field of educational technology
4.6/5 Votes: 518,254
Developer
Sololearn
Version
Varies with device
Updated
19 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Soul Knight APK 3.0.4 Funkcje

 

Prosta i wciągająca rozgrywka

 

Podnieś broń, łuki lub bumerang i wyceluj we wrogów w powtarzalnej akcji lochów w tej łatwej, ale wciągającej strzelance. Kiedy spróbujesz uciec z tego bałaganu, znajdziesz się w otoczeniu hord wrogów. Aby zagwarantować sobie wygraną, strzelaj dalej i korzystaj z narzędzi automatycznego celowania.

Zapraszam do poruszania się po całym świecie i robienia niesamowitych uników za pomocą podstawowych przycisków. Co więcej, dzięki przyjaznym dla użytkownika interfejsom, możesz szybko obrócić broń podczas bitwy. Od mistycznej laski, która wystrzeliwuje magiczne promienie, po potężne ostrze zdolne przeciąć wielu przeciwników na pół, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wybierz swoich ulubionych bohaterów

 

Gracze w Soul Knight będą mieli dostęp do szerokiej gamy dostępnych postaci do wyboru, gdy zostaną zaabsorbowani tą epicką przygodą RPG. Każda postać zostanie przydzielona do klasy, która da im własny zestaw zdolności i mocy.

W rezultacie możesz grać jako rycerz lub paladyn i szarżować przez szeregi wroga, używając potężnych ataków wręcz, aby ich powalić. Wielu, którzy chcą bardziej tradycyjnego podejścia do bitwy, wolałoby niesamowitych magów i alchemików, którzy mogą wyprowadzać spektakularne ataki żywiołów. Twój Assassin byłby o wiele lepszym wyborem do ukradkowego stylu walki.

 

Zbierz wiele przydatnych

 

Aby pomóc graczom z Androidem w ich ostatecznej misji w Soul Knight, mogą oni również wyposażyć się w szereg broni, z których każda ma własny zestaw umiejętności. Dzięki ponad 270 różnym wyborom możesz wygodnie dostosować umiejętności swojej postaci, a także style walki, aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

 

Włącz wiele różnych wzmacniaczy

 

Co więcej, gra ma mnóstwo niesamowitych doładowań i doładowań, które możesz zastosować do swoich postaci przed bitwami i po nich. Mogą one oferować niesamowite korzyści w pokonywaniu przeszkód i drastycznej zmianie losów bitwy. Zaoferuj swojemu bohaterowi większą siłę ognia, aby mógł łatwo pozbyć się przeciwników. Można nosić więcej tarcz i zbroi, aby chronić je przed atakami wroga, a także innymi przedmiotami.

 

 

Wniosek

 

Soul Knight to świetny wybór dla ulubieńców, takich jak Dan the Man i Jetpack Joyride, dla tych, którzy szukają łatwej i przyjemnej gry na co dzień do grania na swoich urządzeniach mobilnych. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś instalować go na swoich urządzeniach dzięki płynnej i satysfakcjonującej rozgrywce, szczególnie z naszym genialnym modem.

What's new

"Coding is for everyone!

Sololearn's NEW ""Coding for Marketers"" course will help you learn how code works in today's digital world.

The Code Repo of this course will give you an opportunity to create your first email template with HTML and make it look awesome with CSS.
Enjoy your learning! "

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.